Panny skvele upratujú. Blíženec vám predá aj mŕtvolu: V čom vynikajú jednotlivé znamenia zverokruhu?

Každý človek je šikovný v niečom inom. Niekto je manuálne zručný, iný vyniká skôr v odboroch, kde ruky toľko nepotrebujeme. Málokto vie, že na to, v čom sme dobrí má vplyv znamenie, v ktorom som sa narodili. A na čo ste machri vy?

BARAN (21. 3. až 20. 4.)

Baran je odjakživa impulzívny a vie sa rýchlo rozhodovať. Preto bude vynikať v odbore, v ktorom je dôležitý predovšetkým rýchly úsudok. Barani sú dobrými manažérmi a organizátormi. Funkcia riaditeľa im ale nesedí. Na to sú príliš horkokrvní. Sú ale ich dobrými zástupcami.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk sa vie rozhodovať tiež. Od barana sa ale líši chladnou hlavou. Dokáže teda konať v krízovej situácii tak, ako nikto. Ak sa s nimi ocitnete uprostred búračky, nemusíte sa vôbec báť. Býk to vždy vyrieši.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženec vám predá aj mŕtvolu, aj preto je veľmi žiadaný predajca. Vedúci obchodných domov po nich hrabne všetkými desiatimi, pretože vedia, že nikto im neprinesie väčší zisk než práve blíženci. Tí sa pri komunikácii so zákazníkmi cítia ako ryba vo vode.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak je zo všetkých znamení najviac rodinný typ. Bude výborným učiteľom v materskej škôlke. Skúsená račica sa dobre uplatní aj ako babysitter v zahraničí. Deti ju majú radi a ona vždy bude mať rada ich.

 

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Z leva vyžaruje autorita, na čo je on sám zvyknutý. Všetci sa mu klaňajú až k nohám a on je rád vo vedúcej pozícii ako v pracovnom aj súkromnom živote. Aj preto má na starosti veľa dôležitých funkcií. Ak je v rodine lev, vždy schytá funkciu vodiča. Ten sa totiž nikdy nestratí.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Znamenie panny potrebuje neustále upratovať. Predstava, že má doma neporiadok ju ubíja. Všetko má geniálne vyriešené tak, aby nič v byte nepôsobilo ako neporiadok. Vyniká teda predovšetkým v odbore bytový dizajn, kde dokáže neuveriteľné veci. Lepšieho návrhára nenájdete. A upratovačku tiež nie.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha vždy splní svojmu názvu a neustále váha. Potrebuje neustále uisťovanie, že je všetko v poriadku a nerada rozhoduje za seba a za druhých. Vedúca funkcia jej príliš nesedí. Je ale výbornou asistentkou alebo opatrovateľkou vo všetkých ohľadoch.

ŠKORPIÓN (24. 10. až 22. 11.)

Škorpión je a vždy bude geniálnym milovníkom, ktorému budú ženy do postele skákať šípku. On sám si je toho vedomý a rád to využíva. Rád bude svoj um ukazovať doma alebo pokojne aj pred kamerou. Vie, že jeho doménou je sex.

STRELEC (23. 11. až 21. 12.)

Moc a peniaze sú to, čo je pre strelca dôležité. Budú makať až do tej doby, kým nedosiahnu spoločenský úspech, ktorý je pre nich mnohokrát dôležitejší ako samotná rodina. Na to by si strelci mali dať pozor.

KOZOROŽEC (22. 12. až 20. 1.)

 

Kozorožec je talentovaný v oblasti umenia. Už od detstva má kreatívne myslenie a predbehne v ňom všetkých ostatných. V dospelosti pravdepodobne nastúpi na akadémiu výtvarného umenia a bude sa svojím talentom živiť, či už ako maliar, alebo grafik.

VODNÁR (21. 1. až 20. 2.)

Najvyššie zo všetkých znamení vie počúvať. Okolie to z neho cíti, a tak sa mu zveruje. Vyšťavený vodnár načúva ďalej, aj keď vie, že mu na to jeho sily zďaleka nestačia. Nemôže si ale pomôcť. Odbor psychológia je mu blízky.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryba má schopnosť organizácie s chladnou hlavou. Keď už má všetkého dosť, pokojne rezignuje. Nemusí za každú cenu dotiahnuť veci do konca. Pravdepodobne mu to ale bude vadiť, aj keď bude tvrdiť, že nie.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like