Overený domáci recept: Zničí Helikobaktera v žalúdku a zlepší trávenie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Veľa ľudí, ktorí majú problémy s Helicobacterom v žalúdku, sa zvyšuje každým dňom. Jeho riešenie si vyžaduje značné množstvo času a úsilia. Len málo ľudí však vie, že existuje jeden prírodný recept, ktorý si s týmto problémom dokáže hravo poradiť. Práve dnes si o ňom povieme viac.

Čo je tým zázračným receptom? Vyskúšajte kombináciu sušených fíg a olivového oleja.

 

Postup:

Vložte figy do sklenenej nádoby a zalejte ich olivovým olejom. Ak môžete použite kvalitné bio suroviny, ktoré majú najlepšie účinky a neobsahujú škodlivé pesticídy.

Pre lepší výsledok nakrájajte figy na štvrtiny. Nechajte figy v olivovom oleji odstáť 40 dní. Po ich uplynutí bude recept pripravený na užívanie.

V prípade, že nemáte toľko času, pripravte si dve dózy a z prvej začnite figy užívať už po týždni. Síce nebude tak účinný, ale pomôže do doby, než bude hotová druhá dóza.

 

Užívanie receptu a zásady stravy počas kúry

Každý deň ráno vyberte z nálevu jednu figu a zjedzte ju ešte predtým, ako niečo zjete alebo vypijete.

Užívajte pravidelne každý deň, kým sa nezlepšia vaše zdravotné problémy so žalúdkom a trávením.

Počas kúry upravte svoju stravu tak, že budete konzumovať len varené alebo v pare pripravené jedlá. Vyhýbajte sa štipľavým pokrmom, zvlášť chilli papričkám.

Mali by ste tiež vylúčiť kyslé a mastné potraviny, najmä sušené masové delikatesy, ale aj salámy a klobásy.

Uistite sa, že konzumujete vysoko kvalitné oleje (olivový, kokosový, avokádový či sezamový).

 

 

Ako funguje tento recept

Ak sa skombinujú figy s olivovým olejom, vzniká kombinácia, ktorá zlepšuje činnosť tráviaceho traktu a potláča rast patogénnych baktérií.

Podľa mnohých ľudí, ktorí tento recept vyskúšali, dokáže pomôcť nielen s Helicobacter a trávením, ale napríklad aj s hemoroidy, zápchou, bronchitídou či dokonca astmou.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like