Overený domáci recept: Zničí Helikobaktera v žalúdku a okamžite zlepší trávenie!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Veľa ľudí, ktorí majú problémy s Helicobacterom v žalúdku, sa zvyšuje každým dňom. Jeho riešenie si vyžaduje značné množstvo času a úsilia. Len málo ľudí však vie, že existuje jeden prírodný recept, ktorý si s týmto problémom dokáže hravo poradiť. Práve dnes si o ňom povieme viac.

 

Čo je tým zázračným receptom? Vyskúšajte kombináciu sušených fíg a olivového oleja.

Postup:

Vložte figy do sklenenej nádoby a zalejte ich olivovým olejom. Ak môžete použite kvalitné bio suroviny, ktoré majú najlepšie účinky a neobsahujú škodlivé pesticídy.

Pre lepší výsledok nakrájajte figy na štvrtiny. Nechajte figy v olivovom oleji odstáť 40 dní. Po ich uplynutí bude recept pripravený na užívanie.

V prípade, že nemáte toľko času, pripravte si dve dózy a z prvej začnite figy užívať už po týždni. Síce nebude tak účinný, ale pomôže do doby, než bude hotová druhá dóza.

Užívanie receptu a zásady stravy počas kúry

Každý deň ráno vyberte z nálevu jednu figu a zjedzte ju ešte predtým, ako niečo zjete alebo vypijete.

Užívajte pravidelne každý deň, kým sa nezlepšia vaše zdravotné problémy so žalúdkom a trávením.

Počas kúry upravte svoju stravu tak, že budete konzumovať len varené alebo v pare pripravené jedlá. Vyhýbajte sa štipľavým pokrmom, zvlášť chilli papričkám.

Mali by ste tiež vylúčiť kyslé a mastné potraviny, najmä sušené masové delikatesy, ale aj salámy a klobásy.

Uistite sa, že konzumujete vysoko kvalitné oleje (olivový, kokosový, avokádový či sezamový).

Ako funguje tento recept

Ak sa skombinujú figy s olivovým olejom, vzniká kombinácia, ktorá zlepšuje činnosť tráviaceho traktu a potláča rast patogénnych baktérií.

Podľa mnohých ľudí, ktorí tento recept vyskúšali, dokáže pomôcť nielen s Helicobacter a trávením, ale napríklad aj s hemoroidy, zápchou, bronchitídou či dokonca astmou.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like