„Odporná“ Barbora: Po poslednom dueli je z nej iný človek!

Atmosféra na Farme hustne primerane k tomu, že sa pomaly ale isto schyľuje k jej koncu. Na psychiku súťažiacich to vplýva nie vždy práve pozitívne. Niekto sa už nevie dočkať domova, ďalší by zas – presne naopak – na statku najradšej zostali. Náročné posledné úlohy, ktoré sa nezaobišli bez sĺz a úrazov, na dobrej nálade taktiež nikomu nepridávajú. Nateraz sa zdá, že najhoršie zo všetkých celú situáciu nesie Barbora Bednaričová.

„Čo si taká nepríjemná?,“ spýtala sa bez servítky mladej blondínky Kristi Dali. Tá na ňu sprvu len zazrela. „Som unavená? A od rána ma niekto buzeruje!“ Barbora dodala, že za jej zlú náladu môže predovšetkým Nika, ktorá za ňou stále chodí a poháňa ju do práce. Podľa ostatných sa však správa čudne už od duelu s Ivetou, z ktorého vyšla ako víťazka.

Že sa niečo deje, postrehla aj Barčina najlepšia kamarátka Romana, ktorej sa Kristi prišla sťažovať. Ako sa totiž Dali vyjadrila, necíti z nej vôbec „dobrú energiu“. Na jednej strane jej to vraj pomôže ako motivácia získať viac bodov, no na druhej zas dopraje každému a mrzí ju, že Barbora sa očividne nechce s nikým baviť.

Romana však kamarátku chápe. „Ona má také dni. Tak ja to akceptujem, vieš?“ Tmavovláska teda nemieni zlú náladu priateľky vôbec riešiť. „Takže bola odporná – tak a čo?“ Viac si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

 

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza

You Might Also Like