Odkaz mladej mamičky po pôrode zmení váš pohľad na všetky matky

Nie jedna žena po tehotenstve vie, že jej telo nebude nikdy také ako pred tým. Ploché brucho a krásne nohy sú nahradené striami a jazvami. To však neznamená, že žena už nie je tak krásna ako bola pred tehotenstvom.

Každá žena by mala byť šťastná za to, že priniesla na svet dieťa a v neposlednom rade spokojná s tým, ako vyzerá. Pretože veľa krát je to len o našom zmýšľaním o nás samých.

Mladá čerstvá mamička Ali Fedotowska sa snaží ukázať každej žene, že dôležité je to, ako vidíte vy seba. A taktiež to, že je úplne v poriadku ak sa po pôrode necítite najpríťažlivejšie.

Preto sa rozhodla zverejňovať na svojom Instagrame fotky svojho tela po pôrode, ktorými ukazuje, že sa rozhodla pre lásku samej k sebe.

 

Ako sama povedala, pri pohľade do zrkadla vidí, že jej boky sú širšie, no pri uvedomení si, že sú také, lebo odrodili 2 deti cíti len vďaku.

Hlavný cieľ tejto krásnej mladej ženy je motivovať všetky ženy k tomu, aby sa na svoje telo pozerali ako na niečo nádherné, skrz čo priniesli na svet život.

Krásne!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: mother.ly

You Might Also Like