ODHALENÉ: Speváčka Emma Drobná mala zbaliť známeho športovca!

Ďalší šoubizový párik odhalený? Niekdajšia víťazka SuperStar a úspešná speváčka Emma Drobná má zrejme po rozchode opäť novú známosť. Kráska mala zbaliť známeho slovenského športovca, pričom dvojicu už pristihli aj na verejnosti.

Víťazka SuperStar a úspešná speváčka Emma Drobná (25), ktorá nedávno vydala nový hit Demons, tvorila ešte minulý rok pár so svojím kolegom Štěpánom Urbanom (21). Dvojica sa však dostala do krízy, ktorú napokon neustáli a v júli sa prevalila informácia o ich rozchode. Zdá sa ale, že speváčka už opäť nie je sama!

Krásku s nezameniteľným a podmanivým hlasom mal prichytiť čitateľ Nového Času v spoločnosti známeho športovca Filipa Šeba (35): “Viedli sa za ruky po nákupnom centre. Vôbec sa neskrývali a bolo vidieť, že sa majú radi,“ vyzradil detaily. Rovnako ich však pri užívaní si vzájomnej spoločnosti v istom podniku načapal aj zdroj z okolia: “Užívali si večer. Nechýbali ani bozky. Bolo im jedno, že ich môže niekto vidieť.

Emma sa ale po oslovení nechcela k vzťahu s bývalým futbalistom príliš vyjadrovať a do telefónu sa ozvalo “hmmmmm”, po ktorom hovor ukončila. Rovnako sa rozhodol nekomentovať situáciu ani samotný Šebo, ktorý má za sebou vzťahy s topmodelkou Michaelou Kocianovou, misskou Magdalénou Šebestovou či módnou návrhárkou Vandou Jandovou. Na oficiálne potvrdenie si tak zrejme budeme musieť chvíľu počkať.

 

 

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/sebofilip, emmadrobna

You Might Also Like