Obrovský výpadok Facebooku: Užívateľom sa nezobrazujú fotky. Máte rovnaký problém?

Najpopulárnejšiu sociálnu sieť facebook práve postihujú značné problémy. Mnohým používateľom vrátane tých z Česka a Slovenska sa na nej nezobrazujú fotografie. Iní sa na ňu zase nemôžu pripojiť. Problémy postihli aj instagram a WhatsApp.

 

Problémy začali facebook sužovať vo stredajších popoludňajších hodinách. Tisícom užívateľov sa nezobrazujú korektne fotografie a to ako vlastné, tak tie od ostatných ľudí alebo z facebookových stránok.

Fotky sa nezobrazujú

Ďalší ľudia hlásia problémy aj s pripojením k Zuckerbergovej sociálnej sieti. Rovnaký problém postihol aj instagram , kde je teraz taktiež problém so správnym zobrazením fotiek. Ťažkosti postihli asi 14 tisíc užívateľov.

Obe sociálne siete sú navyše značne spomalené. Ťažkosti hlásia aj messenger WhatsApp. Ľudia sa sťažujú na problémy s odosielaním fotiek aj správ. Nejde však o žiadne prekvapenie.

Všetko vlastní facebook

Ako instagram, tak i WhatsApp sú služby, ktoré vlastní facebook. Často sa teda pri výpadku stane, že spadnú aj ostatné služby. Problémy teraz sužujú predovšetkým užívateľov z Európy a Severnej Ameriky .

“ Sme si vedomí, že niektorí ľudia a podniky majú v súčasnosti problémy s prenosom či zasielaním obrázkov, videozáznamov a iných súborov na našich aplikáciách. Pracujeme na tom, aby sa veci čo najrýchlejšie vrátili k normálu, “ uviedli zástupcovia Facebooku webu Mashable.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like