Obrovská kritika na adresu Jani Kirschner od jej fanúšikov v šou The Voice. Toto divákov skutočne zožiera

Obľúbená šou, The Voice Česko Slovensko, odštartovala pred dvoma týždňami na televíznej obrazovke pod vedením televízie Markíza. Mnoho ľudí sa už dlho nevedelo dočkať. Do porotcovských kresiel zasadol slovenský raper Kali a speváčka Jana Kirschner. Od našich českých bratov do kresiel zasadli Vojta Dyk Pepa Vojtek.

Tretia séria tejto šou začala slušne a hodnotenia porotcov sú veľmi pozitívne. V nedeľu sme mohli vidieť druhú časť, ktorá bola rovnako úspešná ako tá prvá. Veľkým mínusom pre túto šou je však Jana Kirschner, teda aspoň podľa divákov.

 

Jana Kirschner už niekoľko rokov patrí medzi najlepšie slovenské speváčky a jej tvorba ulahodila nejednému uchu. Dnes žije v Londýne spolu so svojimi deťmi a partnerom. Práve odtiaľ dochádza na každé natáčanie šou. Mnohí si mysleli, že túto šou potiahne, kritika divákov však vyjadruje niečo iné.

„Kvôli Kirschnerovej som to musela prepnúť. Zviazať vlasy, ruky a zalepiť ústa, nech stláča čelom, možno jej potom trochu svitne. Takto sa nesprával ešte nikto v akejkoľvek súťaži,“ aj to je názor nejedného diváka vyjadrený na sociálnej sieti. Viacero ľuďom totiž prekáža jej prehnaná mimika, gestikulácia či neprimerané výkriky a celkové prehnané správanie.

Mnoho nepriaznivých komentárov neprichádza len zo strany nestranných sledujúcich, ale aj z radov fanúšikov. „Milujem Kirschnerku, ale tu mi brutálne ide na nervy! Niekto by jej mal zviazať vlasy. Ja mám také nervy, že jej asi pošlem gumičku.“ Takéto a podobné reakcie pohlcujú internet a nejeden fanúšik tejto šou žiada televíziu, aby speváčku stiahli z tejto speváckej súťaže.

Nakoľko sa šou natáča v predstihu, nevieme či budú ohlasy divákov nápomocné a či s tým televízia niečo urobí alebo nie. Aj napriek tejto kritike sa spevácka súťaž môže tešiť veľkej úspešnosti a sledovanosti.

 

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like