Nová pesnička od Ondreja Kandráča – Postav dom, zasaď strom. Zdvihne vás zo stoličky a prinúti tancovať

Skupinu Kandráčovci si v poslednom čase obľúbilo celé Slovensko a ich koncerty môžeme zažívať na každom festivale, či mestskom podujatí. V skutočnosti niet sa čomu čudovať. Spojenie tak skvelých muzikantov s citom pre hudbu a dokonca aj pre jazyk a nárečie je naozaj obdivuhodné.

To, že líder kapely, Ondrej Kandráč, je skvelý spevák, moderátor a zabávač, už dávno vieme. Dokonca aj to, že všetky piesne v jeho podaní nadobúdajú akýsi nový muzikálny rozmer. A teda ani táto s názvom “Postav dom, zasaď strom”  nebude výnimkou. Je jasné, že pieseň nebude o sadení stromu, ale večnej a úprimnej lásky. Veď o tej sa predsa spieva najľahšie.

Množstvo koncertov a taktiež klipov s krásnym slovenským prostredím. Presne takto by sa dala definovať youtubová tvorba kapely. Ani tento klip nebude výnimkou a po zhliadnutí si ho kľudne pozriete znova a znova. Už teraz sa videnia klipu blížia k číslu stotisíc.

 

Jeden fanúšik dokonca napísal: “Super toto sa dostane okamžite pod kožu.” Takto je to aj u nás a odporúčame okamžité zhliadnutie. Do konca dňa si túto vec neprestanete spievať. Chytí vás to nie len za srdce ale aj za hlasivky. Veď, počúvajte.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like