Nohy si položila do nádoby so soľou. Neuveríte, keď zistíte, čo táto soľná očista urobila s jej telom

U mnoho národov sveta je soľ symbolom čistoty a poctivosti. Niet divu, že je soľ zaraďovaná do mnohých kozmetických, ale aj liečebných procedúr. Soľ sa už dlhšie používa pri tzv. Očiste tela a pokožky a jej hlavná výhoda je najmä silný kladný náboj, ktorý obsahuje.

 

Soľ je schopná pritiahnuť a absorbovať negatívnu energiu počas niekoľkých minút, a preto odporúčame, aby ste nestrácali čas a urobili si relaxačný zábal alebo teda procedúru. Občasná očista je pre naše telo i dušu veľmi dôležitá.

Pre takú očistnú soľnú terapiu budete potrebovať lavór alebo veľkú misku, do ktorej sa vám vojdú obe nohy a budete sa hlavne cítiť pohodlne. Tiež si pripravte morskú hrubozrnnú soľ a postupujte podľa nasledujúcich pokynov.

 

Rituál soľné očisty

 

Rituál vykonávajte v miestnosti, ktorá je izolovaná od vonkajšieho i vnútorného hluku, niekde v pokoji, kde môžete relaxovať. Mali by ste byť čo najmenej rozptýlené okolím. Pripravte si mnoho kamennej soli. Určite vám nemusí byť ľúto väčšieho množstva. Potom už len položte obe chodidlá do soľného zábalu a pokojne si trochu premasírujte nohy. Potom už len relaxujte do doby, do kedy vám je pohodlne.

 

 

Snažte sa mysľou posielať všetky negatívne myšlienky smerom von cez nohy. Predstavujte si, ako všetky zlé veci odchádzajú práve do soli. Neváhajte a pokojne sa postavte a prešlapávejte, urobíte len dobre. Čím viac energie budete cítiť, tým je čistenie účinnejšie. Môžete prípadne aj skákať, otáčať sa a hrať sa so zrnkami.

Keď budete mať pocit, že všetka negativita je preč, očistite svoje nohy a chvíľu si poseďte, aby ste načerpali novú energiu. Nastáva posledná fáza liečby. Soľ zabaľte do tašky alebo spláchnite v záchode. Musí odísť z vášho domu. Nezabudnite si v duchu poďakovať.

 


Táto očista je skvelá pre všetkých, ktorí majú v živote nejaké ťažkosti a trápia sa niečím vážnym. Aplikovať ju môžete aj keď máte zlú náladu a chcete prísť na nové myšlienky. Vyskúšajte a uvidíte, či to funguje. Každá ďalšia očista je potom účinnejšia. Tradične by ste dokonca mali túto soľ vysypať do rieky.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho a šírte túto skvelú očistu.

You Might Also Like