Nikto nechápal, že jej kúpelňa vonia tak nádherne. Až ale uvidíte tento jednoduchý trik, vyskúšate to tiež!

V dnešnej uponáhľanej dobe je veľmi náročné si vyčleniť čas na domáce práce. Jednoducho sme natoľko unavení z práce, že jediné čo zvládame, je umyť sa a ísť spať. Tak to pokračuje do nekonečna. Z toho vyplýva, že najviac špiny sa nám usadzuje v kúpeľni a na toalete, na miestach, ktoré sú nami najviac okupované …

Mnoho čistiacich prostriedkov, ktoré si kupujeme v supermarketoch, vysušuje kožu, majú nepríjemný chemický zápach a negatívny vplyv na dýchacie cesty. Pri tomto manévrovaní s chemikáliami by preto bolo dobré sa vždy vopred obliecť do skafandra s plastovými ochrannými okuliarmi, aby ste z tohto procesu unikli bez ujmy na zdraví.

My vám dnes poradíme, ako si pripraviť čistiaci prostriedok jednoducho u vás doma. Veríme, že s výsledkom budete milo prekvapení!

Čo budete potrebovať:

  • 50 g jedlej sódy
  • 50 ml prostriedku na riad
  • 10 kvapiek citrusového esenciálneho oleja

Postup:

Nasypte si určité množstvo sódy do vhodnej nádoby na miešanie. Pridajte k nej prostriedok na umývanie riadu a dobre premiešajte, aby vám vznikla hladká konzistenčná látka. Následne do zmesi nakvapkajte citrónový esenciálny olej.

Po premiešaní môžete bez akýchkoľvek obáv pristúpiť k čisteniu. Naneste prostriedok na hubku a uvidíte ten zázrak, akým bude miznúť špina z vašej kúpeľne!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like