Neznášate utieranie prachu? Vďaka tomuto triku sa vám bude v byte usadzovať oveľa menej a odstránite ho bez prostriedkov z obchodu!

Prípravky na utieranie prachu sľubujú, že dokážu držať prach ďaleko od povrchu nášho nábytku či spotrebičov. Pravdou však je, že prach musíme často utierať rovnako často, ako keby sme použili obyčajný saponát.

Dá sa vôbec na utieraní prachu niečo zmeniť? Poznáme perfektný trik, ktorý vám prácu rozhodne uľahčí!

Prezradíme vám jednoduchý trik, vďaka ktorému sa bude prach usadzovať oveľa menej a čistý povrch udržíte dlhšie a oveľa jednoduchšie Trik spočíva v jednoduchej úprave handry s ktorým utierate prach ..

Ako na to?

Väčší citrón nakrájame na pláty, preložíme do pohára a zalejeme 3 lyžicami oleja. Zatvoríme a necháme týždeň odstáť na tmavom, chladnejšom mieste. Potom zalejeme 1 šálkou vriacej vody a premiešame. Scedíme.

Do tejto zmesi ponoríme čistú handričku na utieranie prachu. Vyberieme ho a nechajte úplne vyschnúť.

Získate tak tú najlepšiu prachovku na utieranie prachu v domácnosti. Okrem toho, vďaka perfektnej priľnavosti prach zotriete jedna radosť, ochránite povrch pred skorým usadzovaním ďalších nánosov prachu.

Ak ste teda zvyknutí, že už o pár hodín po utieraní prachu sa začne usadzovať znova, vďaka takto upravenej handričke na to môžete zabudnúť.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like