NEUVERITEĽNÉ! Manžel zamkol svoju ženu do kúpeľne. Bál sa, že má koronavírus.

Strach z vysoko infekčného koronavírusu núti ľudí robiť rôzne veci. Jeden muž z Litvy kvôli nemu napríklad zabudol na láskavé jednania k svojej manželke.

26. februára večer dostala polícia z Vilniusu hlásenie o nedobrovoľnom uväznení. Na linku im volala zúfalá žena z  Antakalnisu , ktorú vraj manžel a dvaja dospelí synovia zamkli v kúpeľni . Po príchode na miesto sa strážnici dozvedeli, že muži tak urobili preto, aby sa vyhli nákaze koronavírusom.

Žena sa vrátila z Talianska , kde bola v kontakte s čínskymi občanmi. Aj napriek absencii zdravotných príznakov vyjadrila obavu, že by mohla byť nakazená . Jej manžel na nič nečakal a bez uvedomenia ženy ihneď zavolal lekára. Ten mu oznámil, aby sa žena izolovala od ďalších rodinných členov . Muž si túto radu však prebral po svojom a spoločne so synmi svoju manželku uväznil v kúpeľni.

Ako sa neskôr ukázalo, testy na prítomnosť koronavírus boli u ženy negatívne . Horšie to teraz najskôr bude so vzťahom medzi oboma partnermi. Pozitívne by oproti tomu teraz mohlo byť žiadosť o rozvod.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like