Nemohla som spať celé noci, ale tento recept podľa čínskych mníchov mi pomáha spať celú noc ako bábätko.

Nemôžete spať a máte s tým problémy už dlhšiu dobu? Nie ste jediní, pretože tento problém trápi obrovský počet ľudí na celom svete. Najväčším dôvodom je stres, ktorý mozgu nenechá oddýchnuť a vy tak nemôžete spať. 

 

Ďalším dôvodom je prebytok kofeínu, takže ak pijete veľa kávy, určite sa s týmto problémom stretávate tiež. My vám dnes prinášame recept, podľa starých čínskych mníchov, po ktorom budete spať celú noc ako bábätko a hlavne zaspíte za pár minút.

Teraz už môžete konečne zabudnúť na bezsenné noci plné budenia a hlavne na zaspávania, ktoré vám mohlo niekedy prísť naozaj nekonečné. Nepotrebujete na to prášky na spanie, skôr skúste tento čínsky recept a hoďte tieto problémy konečne za hlavu.

Spánok je dôležitý pre všetkých, je to základná potreba každého z nás a čím menej kvalitný spánok je, tým viac sa vaše telo stretáva s určitými problémami a hlavne je bez energie. Ak trpíte nespavosťou, tak záleží na tom, ako dlho vás tento problém sprevádza. Napríklad môže trvať niekoľko dní a to obzvlášť ak máte napríklad stres v práci.

Existuje aj nespavosť chronická, ktorá má veľkú spojitosť s psychologickými problémami. Napríklad depresia, chronický stres, úzkosť alebo trauma. Tieto problémy sú potom odrážanie práve na váš spánok.

Pokojný spánok

Vyskúšajte tento čínsky recept, ktorý je v číne používaný dodnes. Spí sa po ňom úplne krásne, celú noc,

bez budenia a zaspíte za pár minút. Na prípravu bude treba:

Ingrediencie:

kôra z mandarínky
sušená levandula
Valeriána lekárska
harmanček

Všetky suché ingrediencie rozdrvte a nasypte dohromady. Dávka tohto triku na spanie je vždy jedna polievková lyžica na jednu šálku vriacej vody.

Mandarínková kôra dodá receptu vôňu. Opäť jedna kôra z mandarínky na jednu šálku.
Stačí iba zaliať a môžete piť. Tento čínsky liek odporúčame piť večer pred spánkom. Najsilnejší účinok má tento nápoj zhruba 10 minút po vypití. Upokojí váš organizmus a budete sa tak cítiť lepšie.

dobrú noc

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tento článok má len informačný charakter. Nenahrádza konzultáciu ani postupy od lekára / lekárnika. Všetky potrebné kroky najprv konzulujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like