Nemáte silikónová prsia, ale celý život túžite mať veľké prsia? Prinášame Vám pár skvelých prírodných tipov, ako na to!

Ak nemáte silikónová prsia a celý život túžite mať veľké prsia, nezúfajte! Myslíte si, že podstúpiť chirurgický zákrok je tou jedinou cestou? Stavte na prírodu! Prinášame Vám článok, ktorý Vám odporúča šesť magických bylín, vďaka ktorým sa vám zvýši pravdepodobnosť rastu vašich pŕs!

 

Pískavica – senovka grécka

Jedná sa o bylinu, ktorej semená sú dostupné verejnosti v každom bylinkárstve, a dokonca aj v lekárňach. S ohľadom na recept na veľké poprsie je potrebné najprv tieto semená namočiť do vody. Nasledujúci deň si touto vodou iba pomažte prsia.

Lopúch

Táto rastlina je magická z toho dôvodu, pretože zvyšuje prietok krvi, najmä potom v prsných tkanivách. Čo viac, posilňuje reprodukčný systém.

Fenikel

Nielenže sa bylina dá použiť na upokojenie koliky u malých detí, ale zároveň dokáže zvýšiť množstvo estrogénu v ľudskom tele. Je tomu tak najmä preto, že obsahuje fytoestrogény, ktoré stimulujú rast pŕs a zároveň zvyšujú produkciu mlieka u dojčiacich žien.

Sladké drievko

Táto bylina má obsahom takmer rovnaké zloženie ako fenikel. V dôsledku toho má aj veľmi podobné účinky.

Anýz

Táto rastlina je nielen magickým korením, ale tiež „liekom“, ktoré stimuluje rast pŕs. Používajte preto toto korenie častejšie!

 

Pueraria Mirifica

Bylina pôvodom z Thajska. Väčšinou sa pridáva do produktov bojujúcich proti starobe a vráskam. Tiež ju ale môžeme nájsť v pleťových vodách či práve medikamentoch určených k zväčšeniu objemu pŕs.

 

 

You Might Also Like