Nedarí sa vám stále schudnúť a už ste zúfalá? Vyskúšajte tento náš užasný trik !

Ženy, ktoré si myslia že sú tučné, chudé, alebo že im ovísa všetka koža na tele, by si mali uvedomiť jednu vec. Všetko vychádza z vášho vnútra – to, ako sa cítite, vyzeráte a čo sa s vami deje.

Jednoduché chudnutie – to nie je rozprávka, ale niečo, čo sa môže stať skutočnosťou, ak si vo svojom živote urobíte pár zmien. Tieto tipy vám pomôžu dosiahnuť požadovanú postavu a to aj tým ženám, ktorí už stratili nádej!

Čo je dobré na chudnutie

 1. Piť vodu pred jedlom

Zvyknite si vypiť 1-2 poháre vody 10 minút pred jedlom. Voda pomáha zbaviť sa všetkých prebytočných látok z tela, zabezpečuje správnu funkciu orgánov a podporuje látkovú výmenu.

 1. Pridajte si do jedla feferónky

Ak máte radi pikantnejšie jedlá, nezabudnite na bohatú dávku čili korenia. Práve čili papričky pomáhajú spaľovať vaše tukové bunky.

 1. Zvýšte rýchlosť chôdze

V prípade, že nemáte čas na cvičenie, zvýšte intenzitu vašej chôdze počas prechádzky na čerstvom vzduchu. Je to najlepší spôsob, ako spáliť prebytočné kalórie.

 1. Zameňte prejedanie sa za pomalé jedenie

Ak budete žuť pomaly a dôkladne, prestanete sa prejedať. To je tajomstvo dokonalej postavy aj mnohých slávnych žien. Skúste to aj vy po dobu jedného týždňa a výsledok vás poteší.

 

Dodržiavaním týchto pravidiel, začnete chudnúť a približovať sa k svojmu cieľu! Začnite pomaly konzumovaním menších dávok. Pomôžete tak odstrániť z tela škodlivé látky, ktoré prispievajú k priberaniu.

Jablká, zemiaky, či cibuľa majú rovnakú chuť, ak ich budete jesť so zapchatým nosom. Ale aj chuť, vôňa a vzhľad jedla dokáže znížiť vašu telesnú váhu a vďaka jedlu budete opäť bližšie k vašej vysnívanej postave!

Vyskúšajte zameniť obľúbený chlieb za tento mäsový bochník. Môžete ho kombinovať s akýmkoľvek jedlom – sendvič alebo polievka.

Ingrediencie:

 • 400g mletého kuracieho mäsa
 • 1 vajce
 • 1 cibuľa
 • 100g nízkotučného tvrdého syra
 • 1 paradajka
 • 2 PL paradajkového pretlaku
 • Bylinky
 • Soľ a korenie

Príprava:

 1. Nakrájajte si cibuľu a nechajte ju podusiť vo vode. Následne ju zmiešajte s mletým mäsom, vajíčkom soľou a korením.
 2. Syr si narežte na menšie kocky, paradajku na krúžky a bylinky najemno.
 3. Syr a bylinky spojte s mäsom a všetko dobre premiešajte. Vložte si mäsovú zmes do formy na pečenie (napr. zapekacej misy). Vrch mäsa potrite paradajkovým pretlakom a na neho poukladajte paradajkové krúžky.
 4. Pečte pri 230 stupňoch po dobu 30 minút. Po uplynutí času vylejte prebytočnú tekutinu posypte vrch syrom a pečte ďalších 30 minút.
 5. Hotovo! Do chleba si môžete pridať aj rascu, bazalku, koriander či iné korenie pre ešte lepšiu chuť.

Prajeme vám, aby ste boli zdrojom radosti a šťastia hlavne pre vás a vašich blízkych bez ohľadu na okolností. Veríme, že tieto tipy vám pomôžu nielen schudnúť, ale aj zlepšiť zdravie.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like