Necítite sa dobre? Urobte si celkový detox vášho tela skrz chodidlá. Je to príjemné a pomôžete vášmu telu.

Existuje stará čínska medicína, ktorá vám môže pomôcť detoxikovať telo nohami. Je to preto, že čínsky systém reflexológie hovorí, že naše nohy majú prirodzené energetické zóny, ktoré sú spojené s veľkým a dôležitým orgánovým systémom v našom tele. Toto znamená, že môžete detoxikovať celé telo chodidlami a odstrániť tak vnútorné toxíny.

 

Vedeli ste, že môžete detoxikovať vaše telo skrz vaše chodidlá?

Detoxikačné podložky sa nachádzajú v akomkoľvek zdravotnom obchode a stačí ich položiť na nohy pred spaním. Navyše môžete tiež použiť iónovú fľaštičku na detoxikáciu svojho tela od toxínov.

Tento kúpeľ je založený na elektrolýze, čo je metóda, ktorá využíva elektrický prúd k chemickej reakcii. Pre otvorenie pórov by ste mali používať teplú vodu a soľ. Všetko je absorbované nohami a vaše telo je tak detoxikované.

Na kúpeľ budete potrebovať

1 šálka epsomskej soli
1 šálka morskej soli
2 šálky sódy na pečenie
Esenciálne oleje (voliteľné)

Pokyny

Do vane si napustite vriacu vodu a vložte všetky prísady a nechajte ich rozpustiť. Do vody pridáme trochu jablčného octu. Môžete pridať aj éterické oleje. Ponorte sa na hodinu a pol do vane. Po vani sa síce možno bduete cítiť máličko unavení, ale vaše telo je detoxikované

To isté urobte tak, že do lavóra nalejte vriacu vodu, pridajte všetky zmesi a naparia si do nich nohy. Detoxikácia funguje aj skrz chodidla.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like