Nápoj vďaka ktorému budete mať ploché brucho a schudnete 10cm v páse za 4 dni.

Tento recept si určite budete pochvaľovať. Chodíte svedomito cvičiť s vidinou postavy tvare presýpacích hodín, ale štíhly pás stále nikde? Vyskúšala ste takmer každý džús, diétu aj cvičenie na svete, aby ste získala závideniahodný útly pás?

Dokonca ste sa tajne modlila, aby existoval rýchly spôsob schudnutia nadbytočnej slaniny? Prestaňte si robiť starosti, voda Sassy je odpoveďou na vaše modlitby!

Nutričná špecialistka Cynthia Sassová vytvorila túto kľúčovú ingredienciu pre ploché brucho, „Sassy Water“. Tento lahodný zázračný nápoj pomenovala po sebe. Voda Sassy je mocný nápoj, ktorý osviežuje, revitalizuje a obsahuje nízke množstvo kalórií, pomáha proti nadúvaniu, podporuje správnu peristaltiku čriev a normálnu funkciu zažívacieho ústrojenstva.

Koncept vody Sassy vychádza zo skutočnosti, že človek musí vypiť najmenej 8 pohárov vody denne, aby jeho telo fungovalo správne. Toto množstvo predstavuje priemernú potrebu vody a môže sa líšiť človek od človeka v závislosti na množstve konzumovaného jedla, stavbe tela a telesnej aktivite.

Aby ste mala ploché bruško, je dôležité, aby ste sa počas štvordňovej kúry s vodou Sassy vyvarovala sladkého, desiat a tučných jedál. Namiesto nezdravých jedál odporúčame jesť ovocie a zeleninu s vysokým obsahom vody, napr. Ananásový alebo vodný melón a pod., Pretože ak bude vaše telo správne hydratované, predídete výskytu zápchy a nadúvania.

 

 

Tu je zoznam:

Ingrediencie:

  • 8 pohárov vody
  • 1 čajová lyžička mletého zázvorového koreňa
  • 1 čerstvá uhorka, stredne veľká, nakrájaná na tenké plátky
  • 1 stredne veľký citrón, nakrájaný na tenké plátky
  • 12 lístkov mäty

 

 

Ako vidíte, takmer všetky prísady majú prirodzený diuretický účinok. To znamená, že prebytočná tekutina vám z tela odíde močom. Majte na pamäti, že pravdepodobne budete potrebovať častejšie močiť.

Obávate sa dehydratácia v dôsledku častejšieho močenia? Buďte v pokoji! Takmer všetky ingrediencie majú zároveň hydratačný účinok. Hoci bude vylučovanie moču oveľa väčšie, vaša pleť nikdy nebude vyzerať suchá. V skutočnosti bude vaša pleť oveľa žiarivejšia a čistejšia.

 

Ako pripraviť vodu Sassy? Tu je návod:

  • Zmiešajte všetky prísady v džbáne.
  • Dajte ho na noc do chladničky.
  • Obsah preceďte.
  • Začnite piť vzniknutú šťavu. (Počas kúry s vodou Sassy nepite limonády.)
  • Aby ste videla výsledok, pite vodu Sassy aspoň štyri dni.

 

Po štyroch dňoch si zmerajte obvod pásu a určite budete prekvapená, koľko centimetrov sa vám podarilo ubrať.

 

You Might Also Like