Naneste si toto na nohy. Je to lacné, ale veľmi účinné! Popraskané päty a tvrdá koža ihneď zmiznú.

Naše nohy musia každý deň znášať obrovskú záťaž – celé hodiny pracujeme, chodíme a nemáme čas sa o ne starať. Zanedbané chodila trpia väčšinou na popraskané päty, odreniny, otlaky alebo plesňové infekcie…

Môžete sa ale pochváliť krásnymi a zdravými chodidlami bez toho, aby ste museli míňať veľa peňazí! Nikto sa predsa nechce pozerať na nevzhľadné nohy.

 

Ak chcete mať krásne chodidlá, potrebujete len tieto 2 suroviny:

 

Aspirín a citrón je skvelá kombinácia! Eliminujú zafarbenie, odstraňujú stvrdnutú kožu a účinne liečia infekcie … výsledkom sú krásne a zamatovo hladké chodidlá. Na prípravu domácej masky na nohy potrebujete:

  • 5 tabletiek Aspirinu
  • šťavu z jedného citróna
  • pemzu

V mažiari rozdrvte tablety Aspirinu (ak nemáte mažiar, tabletky navlhčite vo vode a rozdrvte ich vidličkou). Potom do zmesi pridajte citrónovú šťavu. Ak sa vám vzniknutá hmota zdá príliš suchá, pridajte viac šťavy. Masku potom naneste na umyté chodidlá, najmä na poškodené alebo boľavé miesta.

Po 20 minútach nohy opláchnite teplou vodou a obrúste pemzou. Znovu opláchnite a naneste hydratačný krém.

Túto kúru opakujte 2-3krát týždenne a výsledky sa onedlho dostavia!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

 

You Might Also Like