Namiesto chemoterapie ovocie! Farmaceutické firmy zúria, pretože sa táto informácia dostala na verejnosť!

Povedzme si otvorene, každý nás sa obáva toho, že ochorie na rakovinu. V súčasnosti sa jedná o to najzákernejšie ochorenie. Našťastie sa s ním dá bojovať! Môžeme sa pred ňou tiež chrániť, čo bohužiaľ veľké farmaceutické spoločnosti nechcú. Neprajú si, aby ľudia vedeli o kúzelnom ovocí zo Strednej Ameriky.

Počuli ste už o graviole? Jej oficiálny názov je quanabana. Je to výnimočné ovocie, nielen pre svoje účinky, o ktorých sa dozviete nižšie. Rastlina kvitne celý rok a lahodné plody dozrievajú každý mesiac!

Vedci preukázali, že toto ovocie má antibakteriálne a antimykotické účinky, zníženie stresu, podporuje nervový systém, reguluje hladinu krvného tlaku, pomáha pri liečbe depresie a podľa výsledkov laboratórnych testov, zabíja rakovinu!

Zatiaľ sa preukázala účinnosť v liečbe rakoviny pankreasu, prsníka a prostaty.

Ďalším plusom je to, že sa nepreukázali ani žiadne vedľajšie účinky súvisiace s konzumáciou tohto ovocia, čo sa bohužiaľ nedá povedať o chemoterapii.

Dôležitá je tiež informácia, že tabletky a džús z tohto ovocia možno kúpiť aj cez internet, ale majte sa na pozore pred podvodníkmi a pochybnými firmami! Tabletky nie sú najlacnejšie a často môžu obsahovať len veľmi malé množstvo tohto ovocia! Bezpečnejšie je si kúpiť suplementy na báze gravioly, ale tiež pozorne čítajte zloženie!

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

SOURCE: SOURCE

You Might Also Like