Namiesto chemoterapie ovocie! Farmaceutické firmy zúria, pretože sa táto informácia dostala na verejnosť!

Povedzme si otvorene, každý nás sa obáva toho, že ochorie na rakovinu. V súčasnosti sa jedná o to najzákernejšie ochorenie. Našťastie sa s ním dá bojovať! Môžeme sa pred ňou tiež chrániť, čo bohužiaľ veľké farmaceutické spoločnosti nechcú. Neprajú si, aby ľudia vedeli o kúzelnom ovocí zo Strednej Ameriky.

Počuli ste už o graviole? Jej oficiálny názov je quanabana. Je to výnimočné ovocie, nielen pre svoje účinky, o ktorých sa dozviete nižšie. Rastlina kvitne celý rok a lahodné plody dozrievajú každý mesiac!

 

Vedci preukázali, že toto ovocie má antibakteriálne a antimykotické účinky, zníženie stresu, podporuje nervový systém, reguluje hladinu krvného tlaku, pomáha pri liečbe depresie a podľa výsledkov laboratórnych testov, zabíja rakovinu!

Zatiaľ sa preukázala účinnosť v liečbe rakoviny pankreasu, prsníka a prostaty.

Ďalším plusom je to, že sa nepreukázali ani žiadne vedľajšie účinky súvisiace s konzumáciou tohto ovocia, čo sa bohužiaľ nedá povedať o chemoterapii.

Dôležitá je tiež informácia, že tabletky a džús z tohto ovocia možno kúpiť aj cez internet, ale majte sa na pozore pred podvodníkmi a pochybnými firmami! Tabletky nie sú najlacnejšie a často môžu obsahovať len veľmi malé množstvo tohto ovocia! Bezpečnejšie je si kúpiť suplementy na báze gravioly, ale tiež pozorne čítajte zloženie!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

SOURCE: SOURCE

 

You Might Also Like