Nalomené zdravie Karla Gotta: Skončil v nemocnici, prevážali ho na vozíku!

So zdravotnými problémami sa znovu musel popasovať Karel Gott (79). Kvôli ďalšiemu zápalu dýchacích ciest museli speváka minulý týždeň hospitalizovať. Dokonca sa nezaobišiel bez invalidného vozíka…

Minulú stredu sa musel Karel Gott (79) nezadržateľne dostať do starostlivosti lekárov, skončil vo Všeobecnej fakultnej nemocnici na Karlovom námestí. So zápalom dýchacích ciest sa liečil na interne, kde bol napojený na podporných infúziách.

 

Do nemocnice Gotta previezli iba dva dni po návrate zo Špindlerovho Mlyna, kam vyrazil napriek varovaniu doktorov, že by počas mrazov mal chodiť von čo možno najmenej.

Choroba speváka skolila natoľko, že sa nezaobišiel bez invalidného vozíka. “Sedel na vozíku, mal tepláky, bundu a na tvári rúško. Sestra sa ho snažila rozveseliť slovami, že je dneska krásne, “zveril zdroj denníku Blesk, ako sa Gottovi v nemocnici darilo. Našťastie je z najhoršieho vonku a lekári už ho pustili domov. Už budúcu sobotu má vystupovať na koncerte v Příbrame, tak snáď sa úplne zotaví.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like