Najsilnejšie prírodné antibiotikum ktoré lieči každú infekciu v tele a ničí všetky parazity

Skvelý čistiaci tonik ktorý sme pre Vás pripravili  dnes je schopný eliminovať všetky škodlivé baktérie vo vašom systéme. Je to mocné antiseptikum a taktiež obsahuje protiplesňové účinky. 

Zlepšuje krvný a lymfatický obeh vo vašom tele. Ľudia už v minulosti používali tento liek aby zničili bakteriálne a vírusové infekcie.

Tento tonik je efektívny proti mnohým chorobám a stavom, je schopný zlepšiť cirkuláciu a čistotu vašej krvi a tak zlepšiť celkové zdravie človeka.

Ingrediencie

¼ pohára narezaného cesnaku

¼ pohára narezanej cibule

¼ pohára čerstvého zázvoru

2 čerstvé papriky

700 mililitrov jablčného octu

2 lyžice nastrúhaného chrenu

2 lyžice kurkumového prášku

Príprava

Všetky ingrediencie bez jablčného octu zmiešajte v miske, následne zmes vložte do sklenenej fľaše a pridajte jablčný ocot. Fľašu poriadne zavrite a taktiež poriadne zatraste. Ponechajte ju v chladnom a suchom mieste na 2 týždne. Uistite sa, že niekoľkokrát do dňa ju poriadne potrasiete. Po dvoch týždňoch zmes oceďte cez gázu a suché zvyšky použite na varenie. Taktiež môžete tekutinu zmiešať s olivovým olejom a následne použiť ako drezing na šalát.

Použitie

Predtým než sa rozhodnete konzumovať zmes, nakoľko je zmes veľmi silná a štipľavá. Odporúčame zjesť plátok citrónu alebo pomaranča aby ste zmiernili ten pálivý pocit, to nie je potrebné ak takýto pocit obľubujete 🙂

 Kloktajte a prehltnite lyžicu tohto lieku denne na zosilnenie vášho imunitného systému ktorý je schopný bojovať voči prechladeniu a chrípke. Množstvo lieku ktorý beriete každým dňom zvyšujte po troške dokým sa z toho nestane množstvo jedného štamperlíku. Ak máte vážnu chorobu či infekciu, lyžicu tohto lieku môžete brať aj 5 až 6-krát do dňa.

Liek je bezpečný tak pre deti ako aj pre tehotné ženy.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like