Najlepší spaľovač tuku všetkých čias! Môžete stratiť až 18kg za 1 mesiac!

Ak potrebujete nejakú pomoc v boji proti tuku a rýchlejšie spaľovanie, potom dnes predstavíme skvelý recept na nápoj, ktorý vám pomôže. Navyše tento nápoj čistí vaše telo od toxínov a posilňuje imunitný systém…

Od dávnych čias je príroda hlavným zdrojom medicíny pre ľudí. V ňom nájdeme všetky vlastnosti a živiny, ktoré potrebujeme na liečbu mnohých chorôb. To je dôvod, prečo sa mnohí ľudia rozhodli opustiť konvenčnú medicínu a používať prírodné lieki. Najväčšou výhodou je, že je to veľmi lacné a nespôsobuje škodu.

Prírodný nápoj, ktorý sa používa na liečbu mnohých vecí, je pripravený z citróna a chia. Pomože očistiť telo, zabrániť chrípke a zabrániť tvorbe tuku. To je dôvod, prečo sa veľa ľudí na celom svete rozhodlo zaradiť ich do svojej pravidelnej stravy. Ukážeme vám, ako môžete ľahko pripraviť tento nápoj doma.

 

 

Pite citrón a čia na spálenie nahromadeného tuku

Každá z týchto zložiek je veľmi dobrá a zdravá. Keď ich zmiešame do nápoja, výsledok je úžasný. Najlepšia časť je, že oba produkty sú veľmi lacné a veľmi ľahko ich kúpite v každom obchode.

Ingrediencie:

  • Med (1 polievková lyžica)
  • Citrónová šťava (z 1 citróna)
  • Semená chia (1 polievková lyžica)
  • Voda (1 a pol deci)

Príprava a použitie:

Po prvé, je potrebné namočiť semená Chia po dobu najmenej 1 hodiny. Akonáhle absorbujú vodu, budú vyzerať ako gélové pelety kvôli vláknu, ktoré obsahujú. Potom musíte všetky ingrediencie zmixovať. Teraz je váš silný nápoj pripravený na konzumáciu!

Konzumujte tento lahodný nápoj každé ráno. Týmto spôsobom urýchlite váš metabolizmus a stratíte váhu efektívne a rýchlo.

 

CITRÓN

Obsahuje množstvo vitamínov (B, C a P) a minerály, medzi ktoré patrí draslík, fosfor, sodík, fluór, horčík, vápnik a železo. Má veľmi málo kalórií (29 kalórií na každých 100 gramov šťavy). Je to silný čistiaci prostriedok pre celé telo a je bohatý na vlákninu, ktorá nám pomáha eliminovať toxíny z tela.

CHIA

Je to silný prírodný antioxidant. Chia má vysoký obsah vlákniny, bielkovín, vápnikov a omega 3 mastných kyselín. Dávajú pocit sýtosti a znižujú hladinu cukru v krvi.

Hoci tento nápoj je veľmi silný pri strate hmotnosti, je potrebné ho sprevádzať s vyváženou stravou a fyzickými aktivitami. Ak tak urobíte, budete mať v krátkom čase úžasné výsledky!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like