Najlepší prírodný spaľovač tukov, ktorý nakopne aj vašu oslabenú imunitu

Máte výčitky z maškrtenia, ktoré vás nedávno prepadlo alebo sa už dlhšiu dobu stretávate s oslabenou imunitou? Vykašlite sa na chémiu a prášky a skúste radšej prírodný elixír života, ktorý vás zbaví prebytočných kalórií a navráti vám pevné zdravie. A navyše si túto vitamínovú bombu môžete pripraviť ľahko a rýchlo doma.

Čo budeme potrebovať:
väčšiý olúpaný červený grep
1 polievkovú lyžicu medu

Postup:
obe suroviny vložte do mixéra a rozmixujte dohladka
užívajte kávovú lyžičku 20 minút po jedle

Táto mňamka je vďaka svojmu zázračnému zloženiu schopná spáliť takmer polovicu prijatých kalórií počas jedla. Má taktiež priaznivý vplyv aj na hypertenziu a prevenciu kardiovaskulárnych ochorení.

Grapefruit obsahuje rad zložiek, ktoré pomáhajú bojovať proti nachladnutiu a bolo preukázané, že jeho konzumácia zabraňuje výskytu určitých typov rakoviny a ochorení srdca.

Med naopak obsahuje nielen mnoho uhličitanov, ale tiež nezriedka polyfenoly, ktoré môžu pôsobiť ako antioxidanty. Antioxidanty zabraňujú pôsobeniu negatívnych dôsledkov stresu v organizme. Bolo zistené, že antioxidanty v mede priaznivo pôsobí proti rakovine hrubého čreva. Okrem toho, med je zodpovedný tiež za zvyšovanie populácie probiotických baktérií v črevách, čo má za následok zvýšenie obranyschopnosti organizmu, zlepšenie trávenia, zníženie cholesterolu.

You Might Also Like