Najbohatšie znamenia zverokruhu! Ryby nemajú ani šajnu, ako peniaze získať…ale zato blíženci majú…

Naozaj môžete na základe znamenia určiť finančný úspech nielen vás ale aj ľudí vo vašom okolí? Astrológovia sú o tom presvedčení na 100%, veď kto vie najlepšie hovoriť o peniazoch ak nie hviezdy? Presvedčte sa o tom aj vy!

 

12. miesto – Strelec

Na poslednom mieste v toto rebríčku je Strelec. Peňazí má síce dostatok, no v skutočnosti ich nemá nikdy dosť. Nemôže sa totiž zmieriť s tým, že niekto bude vždy bohatší a úspešnejší ako on. Dokonca aj vtedy, keby patril na siedme miesto hodnotenia Forbes o najbohatších ľuďoch planéty, ronil by krokodílie slzy. Mimochodom, predstavitelia tohto zverokruhu len veľmi ťažko vedia prežiť rutinnú prácu. Finančný úspech dokážu dosiahnuť len vtedy, keď ich povolanie ma vyhliadky na rast a vývoj.

 

11. miesto – Vodnár

Vodnár nemá peniaze, pretože sa ich jednoducho nesnaží zarobiť. Trasie sa nad každým centom. Je pre nich ľahšie nájsť si finančne úspešnú polovičku a mať sa ako pras v žite. Vodnár sa spolieha na osud a ona, a ten mu vždy vyjde v ústrety.

Na život majú svoje vlastné pravidlá a nič im nebráni tomu, aby sa z nich stali bohatí ľudia. Potrebujú k tomu zrealizovať niekoľko nezvyčajných a originálnych nápadov!

10. miesto – Ryby

Ryby sú len na 10. mieste a to z jedného jednoduchého dôvodu – predstavitelia tohto znamenia zverokruhu absolútne nevedia zarábať!

Keď im vesmír prináša šancu na striebornú podnose, Ryby buď túto možnosť nevidia, alebo svoje peniaze vyčerpajú. Drahé a nie vždy potrebné veci pre Ryby sú niekedy dôležitejšie ako denný chlieb. Prečo? Nikto nevie!

 

9. miesto – Váhy

Váhy veria s celým svojím srdcom, že cennosti nemajú žiaden zmysel a vynaloženie vášho života len na zarábanie peňazí je nezmysel. Predstavitelia tohto znamenia zverokruhu ale milujú luxusný život, aj keď je táto skutočnosť skrytá. Mimochodom, Váhy sa často podieľajú na tvorivých profesiách, aj keď presvedčia každého, že pravý umelca by mal byť hladný.

8. miesto – Blíženci

Blíženci sú skutoční profesionáli čo sa týka zarábania peňazí. Prečo sú však až na tejto pozícii? Dôvodom je, že nevedia, ako sa peniaze utrácajú. Keď si niečo zarobia, sú pripravení to minúť kade-tade. Riadia sa tým, že zajtrajšok už ani nemusí prísť – kríza, revolúcia, invázia mimozemšťanov…Aký má teda zmysel šetriť si peniaze, ak sa zajtrajška ani nemusíme dožiť?

7. miesto – Býk

Prínosy na to, aby si zabezpečili príjemný život, budú vždy, ale nie viac. A bez ohľadu na to, ako ťažko sa Býk snaží, krutý vesmír všetkými možnými spôsobmi nedovolí, aby zbohatol.

Oceňujú stabilitu a na pracovisku potrebujú pevné záruky: každodennú platbu, dobré poistenie a zaručenú dovolenku. To je všetko, čo potrebujú pre šťastie!

6. miesto – Lev

Lev je skutočný kráľ medzi znakmi zverokruhu a ako je známe, kráľ by nemal byť žobrákom! Ich úspešný a bohatý vzhľad však neznamená, že doma sa majú ako králi. Neraz sa stáva to, že čo sa týka bývania a stravovania, vedia sa uskromniť. Niekedy však až príliš…

Keď sa nachádzajú v spoločnosti silných a úspešných ľudí, netrvá im to dlho a aj oni si vedia zarobiť svoj prvý milión. Potom aj druhý, aj tretí…

5. miesto – Rak

Peniaze sú pre Rakov životne dôležité. Všetko čo zarobia sa snažia priniesť do domácnosti a aj kvôli tomu si musia byť plne vedomí toho, že práca, ktorú vykonávajú, by mala priniesť značné finančné ohodnotenie.

4. miesto – Baran

Búrlivý temperament tohto znamenia je motorom pokroku. Už od mladého veku sa zapájajú do všetkých druhov finančných dobrodružstiev. Prirodzená odvaha a impulzívnosť pomáhajú Baranovi získať majetok, ale veľké množstvo si nikdy pri sebe nenechávajú. Finančný blahobyt je ich verným spoločníkom až do posledného dňa.

3. miesto – Kozorožec

Už od kolísky sú predurčení na to, že budú zarábať nemalé peniaze. Pre nich sú zmyslom toho, aby zarábali ešte viac. Prečo míňať peniaze na maličkosti, ak môžu investovať veľkú čiastku napríklad do osobného vývoja. Vedomosti sú to, čo im pomáha zarábať ešte viac. Workoholizmus – vrodená patológia, defekt, ktorý im slúži na dosiahnutie svojich cieľov omnoho ľahšie.

2. miesto – Škorpión

Z dôvodu finančnej pohody je toto znamenie pripravené doslova na všetko! Typický Škorpión je skvelým obchodníkom. Bohatstvo však dosiahnu nie skôr, ako pred 40-tkou. Ak chytia veľkú rybu, potom všetci ich potomkovia budú žiť ako v rozprávke.

1. miesto – Panna

Finančná prosperita im nechýba vďaka ich starostlivosti a asketiky. Hoci im peniaze nechýbajú, uprednostnia pohodlné oblečenie, pokojne aj za 10 eur, nohavice ako nohavice…

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like