Naj masky Halloweenu: Takto sa vystrojili farmári, Jasmina či Plačková!

Známe slovenské mená z televízie no aj farmári na Záhorí sa starostlivo pripravili na oslavu Haloweenu. Pozrite sa, aké masky si pripravila Kvetka Horváthová, Jasmina, Zuza Plačková či Dominika Cibulková.

Oslavu Halloweenu si nenechali ujsť ani zvučné a známe mená slovenského šoubiznisu. Na deň plný strašidiel, tekvíc, sviečok a bosoriek si pripravili náležité masky a vyrazili do ulíc. Okrem skalných fanúšičiek tohoto sviatku sa ale pripojili aj farmári, ktorí sa rovnako nenechali zahanbiť.

Na statku vyhral súťaž o najlepšie predvedenie masky Vlado, no s make-upom a šatami sa pohrali najmä dievčatá. Medzi tváre z obrazoviek, ktoré sa na jeden večer premenili na celkom iné postavičky, sa zaradili Kvetka Horváthová, Zuzana Plačková, Veronika Nízlová, Dominika Cibulková či Monika Hilmerová. Netradičný kostým si zvolila aj Jasmina Alagič Vrbovská, keď sa nenechala pomaľovať ako hrášok a navliekla sa do zeleného struku. Kto sa najviac páči vám?

Jasmina Alagič Vrbovská

 

Farmári a Evelyn

 

Zuzana Plačková

 

Zuzanita

 

Veronika Nízlová

 

Monika Hilmerová s deťmi

 

Kvetka Horváthová

 

Dominika Cibulková s manželom

 

 

Zdroj │ Foto: Isntagram/jasmina_alagic, farma.markiza, queen.plackova, z.u.z.a.n.i.t.a, tvmarkizaofficial, hotentoth, Televízia Markíza

You Might Also Like