Nahradí drahé masáže. Masérka ukázala ako sa okamžite zbaviť bolesti chrbta len za 6 minút!

Máte pocit, že nič iné, ako drahá masáž, vám neodstráni nepríjemnú bolesť a napätie v medzilopatkovej oblasti? Práve táto časť svalov, v ktorej sa vyskytujú kŕče, je vystavovaná neustálemu noseniu ťažkých vecí, dlhodobému sedeniu za počítačom či častému telefonovaniu.

 

Ponúkame vám jeden účinný spôsob, ako sa zbaviť bolesti krku a bolesti hlavy, rovnako ako aj všetkých kŕčov, ktoré sa vyskytujú vo svaloch.

Pozrite sa, ako môžete odstrániť bolesť v krku a chrbte za necelých 6 minút. Dobrou správou je, že pre tento efektívny postup si nemusíte kupovať žiadne špeciálne vybavenie ani navštíviť drahé masérske centrá. Tenisová loptička a rovná stena – všetko, čo potrebujete pre dlho očakávanú úľavu od bolesti!

Ak chcete dosiahnuť trvalý pozitívny účinok, vykonávajte tento uvoľňovací komplex cvikov čo najpravidelnejšie. Kontraindikáciou môže byť len zvýšená telesná teplota alebo stav tela, pri ktorom je vylúčená akákoľvek námaha.

https://youtu.be/gGGGwu8iRqI

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like