Nádhera! Tehotná Twiinska Daniela ukázala bruško v plnej kráse!

Daniela Nízlová pred niekoľkými týždňami prekvapila fanúšikov krásnou novinkou. Spolu s partnerom a futbalistom Stanislavom Lobotkom sa totiž čoskoro stanú rodičmi maličkej Lindy. Pred pár hodinami zverejnila prvé oficiálne portréty s tehotenským bruškom.

Daniele Nízlovej síce skrachoval predošlý vzťah, no po rozchode prekvapila všetkých fanúšikov. Keď sa dala dokopy s futbalistom Stanislavom Lobotkom, ich románik nabral poriadne rýchle obrátky. Dvojica sa rozhodla žiť v španielskom Vigu a kráska dokonca prerušila svoju spevácku kariéru, a tak musí Veronika prejsť na sólovú dráhu.

Následne sa začali vynárať špekulácie o tehotenstve, ktoré už Twiinska potvrdila. Aj keď nebolo až doposiaľ jej bruško príliš vidieť, v posledných týždňoch sa všetko zmenilo.

Daniela si nechala u fotografky Soni Bačíkovej zhotoviť nádherné portréty s tehotenskými krivkami. Na fotkách pózuje tehuľka v spodnom prádle sama, no aj s milovanou sesterskou dvojičkou. Nevedno, či sa fotenia a zvečnenia tohto jedinečného okamihu zúčastnil aj samotný otecko, no jedno sa musí nechať. Tehotenstvo krásnej Twiinske neskutočne pristane!

 

 

Zdroj │ Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins

You Might Also Like