Na zemi nie ste prvýkrát : 8 ukazovateľov, že je vaša duša reinkarnovaná

 

Ak ste niekedy premýšľali, či ste tu už niekedy žili, môžete použiť tieto ukazovatele, ktoré vám pomôžu odhaliť pravdu.

Prečítajte si 10 znakov reinkarnovanej duše:

1. Máte silnú intuíciu
Ľudia, ktorí sú prevtelení, vedia veľa vecí skôr, ako my ostatní. Môžu ísť hlboko k znalostiam skrytým pred verejnosťou a dokážu vnímať udalosti skôr ako nastanú. Intuícia duše má spojenie s inými rozmermi sveta a má schopnosť hovoriť s ľuďmi z iných planét a galaxií. Takýto ľudia s prevtelenou dušou trávia veľa času v pokoji, premýšľaním nad informáciami, ktoré boli dané a snažia sa nájsť zmysel všetkého okolo nich.

2. Veľmi často zažíva déjà vu
Ak ste prevtelení, môžete mať pocit, že niektoré udalosti sa vám už skôr stali. Napríklad, ak sa vyberiete na výlet a máte pocit, že ste už takými cestami prechádzali, je takmer isté, že to tak aj naozaj bolo, ale boli ste v inom tele a v inom čase. Niektoré osoby, miesta alebo udalosti sa môžu zdať povedomé, aj keď si nepamätáte moment stretnutia.

 

3. Ste príliš citlivá
Reinkarnovaná duša má vysoký stupeň citlivosti a empatie. Má pocit, že jej životné poslanie je pomôcť priniesť svetu mier a uzdraviť planétu. Má veľmi ťažké obdobie svojho života, pretože je plná melanchólie. Empatickí ľudia nenávidia pobyt v preplnených a hlučných miestach. Snažia sa im vyhnúť.

4. Má pocit, že sem nepatrí
Reinkarnovaná duša sa snaží nájsť svoje miesto tu na Zemi. Hľadá svoj domov, ale nemožno ho nájsť. Má pocit, že je mimozemšťan a všetko čo robí je len to, že sleduje v rozpakoch ľudí, ktorí prežívajú svoj každodenný život. Zdá sa, že nemôžu pochopiť, prečo a ako sa sem dostali. Radšej trávi čas osamote pod hviezdami, uvažovaním o živote.

 

5. Má silné nutkanie navštíviť vzdialené miesta
Má v sebe spomienky na bývanie v určitej krajine alebo na nejaké mesto v minulom živote. Preto takýto ľudia majú nenásytnú túžbu ísť tam znovu. Duša má potulné topánky a všetko sa pre ňu točí okolo srdca, pretože každé miesto sa jej spája s láskou k nemu. Neváhajte sa ponoriť do novej krajiny alebo spôsobu života. Môžete si odniesť cenné poznatky o sebe a o svojej duši.

6.Miluje hlboké konverzácie
Konverzácia o vesmíre, vede, histórii, filozofii, umení či prírode. To všetko je pre reinkarnovanú dušu nesmierne potešenie. Takáto duša neznáša klebety, rozhovory o práci či móde. To všetko je príliš povrchné.

7. Túži po samote
Cítite sa byť frustrovaní v čase, kde sa žije rýchlym tempom a povrchným životom. Jednoducho potrebujete nejaký čas a priestor, aby ste si dobili energiu a premýšľali. Pravdepodobne, ak takú dušu máte, snažíte sa v prírode stráviť čo najviac času. Vzdialení od techniky a ostatných ľudí.

8. Má reálne obavy
Vaše obavy často poukazujú na zlé veci, ktoré sa mohli stať vo vašej predchádzajúcej inkarnácii. Napríklad strach z vody by mohol znamenať, že ste sa v minulom živote utopili. Strach z požiaru môže znamenať, že ste zomreli pri požiari.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like