Muži zbožňujú ženy plnších tvarov! Pozrite sa, čo ich na tom priťahuje najviac. Ide o…

Koluje vtip, že 90% mužov miluje ženy s plnými krivkami, zatiaľ čo zvyšných 10% to tají. V každom vtipe je vždy kúsok pravdy. Ak sa však pozriete okolo seba, existuje skutočne mnoho párov, v ktorých je žena s bujnejšou postavou a zároveň, nie všetky chudé ženy majú štíhleho partnera.

 

 

Na svete existujú kluby, kam chodia muži, aby mohli takéto ženy vidieť. A aj tí, čo majú doma modelky, si tam raz za čas zájdu. Je v skutočnosti nadbytočná hmotnosť konečným verdiktom alebo cesta k šťastiu? Prezradíme vám, aké typy žien sa páčia mužom.

  1. Vždy sa mi páčili ženy, ktoré je „za čo“ chytiť, ale to neznamená, že mám rád, ak sú obézne. Je to nezdravé. Na druhej strane ženy, posadnuté cvičením, sú príliš pevné a my muži máme radi skôr mäkkosť, kde máme možnosť niečo stlačiť. Navyše, táto pevnosť sa prejavuje aj navonok.

  1. So svojou budúcou manželkou som sa zoznámil, keď som mal 17 rokov a hneď som si všimol jej krásnu postavu – najženskejšia, akú som kedy videl. Samozrejme, nevybral som si ju len kvôli tomu, ale mám rád, keď je na žene vidieť všetky tie krivky, ktoré ich odlišujú od mužov. Sú symbolom ženskosti a materstva.

  1. Možno to znie otrepane, ale vždy sa mi páčili plnšie ženy, no nie ako objekt sexuálnej túžby. Vo všeobecnosti považujem miernu nadváhu za veľmi krásnu. Niet divu, že umelci sa takýmito ženami vedeli vždy inšpirovať.

  1. Môj priateľ psychológ tvrdí, že takéto ženy majú výraznejšie pohlavné znaky a nás mužov to jednoducho v podvedomí priťahuje.

  1. Muži sa neženia len s modelkami. V prvom rade si vyberajú ženy, ktoré budú neskôr matkami ich detí. Predstava o ženskej kráse sa vo mne vybudovala už dávnejšie a možno je za tým aj názor Sigmunda Freuda, ktorý tvrdí, že vkus na ženy sa formuje už v našej mladosti. Nie je to len o kilogramoch, ale aj o ženskej grácii, či napríklad ich ladnej chôdzi.

  1. Chudé ženy ma vôbec nepriťahujú. Pripadajú mi ako tínedžerky s nevyvinutým telom. Radšej nech sú plnšie akoby som mal spať s mladým dievčaťom.

  1. Myslím si, že ženy väčších tvarov priťahujú mužov vďaka myšlienke „budúceho materstva“. Bucľatejšie ženy inštinktívne muž vníma ako budúcu matku detí, ktorá je schopná ich vynosiť a spoločne vychovávať.

Čo si o týchto názoroch myslíte vy?

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like