Muži sa do nich zamilujú aj so zatvorenými očami. 3 ohromujúce znamenia zverokruhu, ktoré pritiahnu každého muža!

Otázka ženskej príťažlivosti robí starosti spoločnosti vo všetkých obdobiach a do dnes zostáva tajomstvom, prečo niektoré ženy a muži sú príťažlivejší a niektorí nie. Psychológovia hovoria, že je to vo vzdelaní a v tom, ako sa v detstve správali k dievčaťu. Sexuológovia tvrdia, že je to v sebavedomí a astrológovia hovoria, že sú na vine hviezdy.

3. miesto – Váhy

Sú extrémne ženské a zároveň inteligentné, výrečné a aktívne. Aj v najťažšej situácii, kedy bude Váha bezmocná, sa bude správať ako dáma – nájde spásu v mužskej tvári. Treba poznamenať, že ženy narodené v tomto znamení sú známe pre svoju krásu a jemnú pleť a hlbokým odporom k všetkému neatraktívnemu.

Má rafinované spôsoby, elegantne sa oblieka, nosí jemný parfum, miluje šperky a obklopuje sa luxusom, má veľký zmysel pre humor a máva ostré slová. Toto platí aj u mužov. Toto všetko musí byť prekrásne – od materiálnej situácie až po vzhľad. Váhy preferujú tvorivé povahy pred komerčnými – hercov, spevákov, spisovateľov, maliarov, ale nie biznismenov.

Ženy Váhy sú veľmi sebakritické. Vždy idú s dobou a robia všetko možné pre to, aby mohli víťazne vystúpiť z davu konkurentiek. Pozrite sa na Monicu Bellucci, Kim Kardashian alebo Brigitte Bardot – sú krásne v každom veku. Áno, ženy narodené v tomto znamení nemajú sklony k trvalosti. Milujú flirt a rozmanitosť.

V skutočnosti, Váhy nezaujíma muž ako taký. Ona chce byť obdivovaná. Pri vstupe do miestnosti chce zažiariť krásou. A jej nadšenie vyvoláva reakciu ostatných.

2. miesto – Vodnár

Ženy Vodnára majú vysoké nároky a nesnažia sa ich podceňovať, a trvajú na tom, aby ich milenec s nimi zaobchádzal s náležitou úctou. Sú zmyselné a veľmi inteligentné. Vodnár rád chodieva na večierky, v spoločnosti sa cíti ako kráľovná a vždy je pripravená prijať pozvanie na poslednú chvíľu od toho, kto sa jej páči. Nevie klamať, pretože byť klamárom.

Nepredvídateľnosť žien tohto znamenia zverokruhu robí komunikáciu s nimi zaujímavou a nie nudnou. Pôvabní a skromní Vodnári môžu zasiahnuť partnera fontánou vášne, a dokonca aj tých mužov, ktorí sa považujú za znalca ženskej psychológie. Žena tohto znamenia koná tak, ako sa jej chce a bez ohľadu na akékoľvek dohovory. Jej správanie k ostatným zostáva úplnou záhadou.

Milujú krásne veci, dokonca aj ľudské telo. Takže komplimenty na jej postavu budú na mieste. Žena Vodnár sa podieľa na živote svojho partnera. A to sa čertovsky páči mužom, pretože sa vtedy považujú za potrebných. To je pravdepodobne jedným z hlavných tromfov týchto žien.

1. miesto – Panna

Najzvodnejšími v poradí sú Panny. Oni s radosťou používajú vyjadrenie podľa Čechovova, že všetko môže byť krásne. Je najemotívnejšia ako ostatné ženy, ale dobre zvláda svoje pocity. Jej vnútorná túžba vždy zostáva tajomstvom. Je vážna a dôstojná. Taká je žena – záhada.

Je schopná byť veľkorysá, trpezlivá a láskavá, je tiež cieľavedomá, chladná a vždy podriadená mysli, nie srdcu.  Vie, čo chce muž. Ak on nerozumie, ona mu pomôže preanalyzovať situáciu. Je skvelý analytik. Jej ciele sú praktické a realistické so správnym prístupom. Ak sa vydá, tak sa to nestane skoro, a vôbec nie za peniaze. Muži v nej často vidia anjela.

Je úžasná hospodárka a matka, zaujímavá spoločníčka pre partnera. Sex ju zaujíma  len na plodenie potomkov, ako pre potešenie. Je pravidlom, že dobre vyzerá až v staršom veku. Jej jedinou nevýhodou je – je netolerantná voči kritike. Aj je niekto proti jej názorom na život, tak nemá u nej žiadnu šancu.

Ide o kontroverzné výhry. Pri pohľade na rozkošné a šťastné ženy, je ťažké povedať, že muži viac obdivujú Váhy, Vodnára a Pannu ako ostatné znamenia. 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like