Muži konečne prehovorili: Vďaka týmto piatim signálom zistíte, že sme do vás buchnutí až po uši

Našla si si novú známosť a potrebuješ nejakým spôsobom zistiť, či to s tebou myslí vážne? V tom prípade máme pre teba dobré správy. Prečítaj si týchto našich 5 rád. Muži samotní totiž prezradili, vďaka ktorým piatim veciam môžeš odhadnúť, či je tvoj najnovší objav do teba buchnutý až po uši. Čo ti to prezradí?

#1 Namiesto esemesiek berieme telefón do ruky a voláme ti

Písanie krátkych textových správ je síce pohodlnejšie, no pokiaľ vieme, že nám na tebe záleží, tak radšej zdvihneme telefón a voláme. A prečo? Pretože nech je to akákoľvek malichernosť, ktorú potrebujeme zistiť, jednoducho chceme počuť tvoj hlas a dohodnúť sa s tebou napríklad aj na tom, čo si dáš na večeru o niečo osobnejším spôsobom, ako len krátkou správou. Ak ti tvoj frajer aj naďalej len posiela SMS-ky, zrejme nebudeš jeho prioritou číslo 1.

#2 Robíme si na teba čas

Áno, presne tak. Čas si robíme len na veci, na ktorých nám záleží a to, že ich je niekoľko si si už možno aj všimla. Jasné, na prvom mieste sú iné hodnoty, no v našom rebríčku môžeš nájsť aj hranie videohier, šport, pivo s kamošmi a tak. Ak sa teda tvoj partner často vyhovára, že „na toto teraz nemá čas“, zrejme niečo nie je v poriadku a v jeho pyramíde hodnôt zahrnutá nie si.

#3 Otvárame sa ti

Teraz, samozrejme, nemáme na mysli žiadnu nechutnosť, ale určite si už počula, že aj my muži vieme byť citliví. Niekedy sa najradšej so všetkým, čo nás trápi, snažíme vysporiadať sami, no inokedy to zas nejde. Pokiaľ nemáme problém s tebou hovoriť o čomkoľvek, zrejme nám na tebe záleží viac, ako si môžeš myslieť. So svojimi ťažobami sa totiž zdôverujeme len tým, na ktorých nám skutočne záleží.

#4 Prestávame chodiť na online zoznamky

Takmer všetky sociálne siete sú pre nás tabu. Totálne! Pokiaľ nemáme problém verejne (rozumej aj na Facebooku) priznať, že sme vo vzťahu, všetko berieme maximálne seriózne. A od tej chvíle už pre nás žiadny Pokec, Tinder ani nič podobné neexistuje. Lajkovanie dievčat na Instagrame nám ale musíš odpustiť, aj keď máme oči iba pre teba. Srdiečko sem a tam je predsa na mieste, či?

#5 Predstavíme ťa rodičom

Predstavil ťa tvoj frajer rodičom? Tak potom gratulujem, podarilo sa ti dostať za jeho ochranné teritórium a to znamená, že to s tebou myslí totálne vážne a počíta s tebou aj do budúcna. Len tak pre nič za nič by predsa nechcel, aby si spoznala jeho matku a dozvedela sa tak, kto ťa bude do konca života poučovať o tom, ako mu prať boxerky, variť večeru a žehliť oblečenie.

Zdroj: Elite Daily

You Might Also Like