Muž sa vyliečil z jednej z najnebezpečnejších rakovín a zanechal lekára v šoku!

Konvenčná liečba rakoviny zvyčajne zahŕňa iba chemoterapiu a ožarovanie, ktoré však telu ubližujú dokonca ešte viac ako samotná rakovina…

Z uvedeného dôvodu sa čoraz viac ľudí obracia k alternatívnym a prírodným metódam liečby, ktoré dokážu rakovinu vyliečiť bez toho, aby zanechali telo zúbožené a spustošené.

Najznámejšie druhy prírodnej liečby rakoviny

Ako ukazujú skúsenosti mnohých ľudí, prírodné liečby rakoviny nie sú len nejaké fámy, ale skutočne fungujú.

Nejeden pacient sa dokázal kompletne vyliečiť pomocou rôznych alternatívnych metód, ako sú napríklad:

 • zeleninové šťavy založené na červenej repe (Breussova diéta)
 • mrkvová šťava
 • extrakty z konope
 • javorový sirup a sóda bikarbóna
 • kurkuma a korenie
 • vitamín B17
  púpavový koreň

 • vysoké dávky vnútrožilovo podávaného vitamínu C
 • enzymatická terapia (proteolytické enzýmy)
 • medicínske huby (maitake, shitake, reishi, hliva ustricová, Agaricus blazei Murrill)
 • mnohé ďalšie spôsoby a ich vzájomné kombinácie

Teraz sa ukazuje, že ďalšou účinnou metódou v boji s rakovinou je konzumácia medu, prípadne doplneného o ďalšie bylinky.

Med je v podstate ľudstve známy už tisíce rokov. Používal sa na liečbu rôznych ochorení už od starovekého Egypta (a zrejme ešte skôr). Napríklad archeológovia ho objavili aj v Tutanchamonovej hrobke, ktorá je stará vyše 3000 rokov.

Antickí Gréci a Rimania tiež používali med na posilnenie tela a podporu hojenia rán.

Príbeh jedného chorvátskeho muža

Pred približne 13 rokmi jeden muž zo Záhrebu menom Ante Kresic sa dozvedel hroznú správu, že má rakovinu pľúc – jednu z najsmrteľnejších druhov rakovín. Zároveň mu lekári oznámili, že mu už nestáva veľa zo života.

Napriek tomu je dnes stále nažive a vo výbornom zdraví. Vďačí za to prírodnej metóde liečby rakoviny založené práve na medu. Rakovinu mu diagnostikovali približne v apríli. Keďže mu lekári nedávali takmer žiadnu nádej, rozhodol sa vyskúšať prírodnú liečbu.

Ubehlo niekoľko mesiacov a v lete, keď bol znovu na kontrole, lekári zostali doslova v šoku – jeho rakovina kompletne zmizla. Krvné testy neukázali žiadne známky tejto hroznej choroby.

Po svojom zázračnom vyliečení sa Kresic rozhodol, že svoj príbeh bude zdieľať so svetom, aby pomohol iným ľuďom, ktorí sa môžu ocitnúť v podobnej situácii.

Rovnaký osud ako Kresic mala aj jedna žena z Bosny, ktorá sa vyliečila rovnakým spôsobom, teda za použitia medu a zázvoru. Liečbu je možné doplniť aj o ďalšie bylinky s protirakovinovými účinkami.

Recept na liečbu rakoviny

Túto už nasleduje recept, ktorý pomohol sa vyliečiť z rakoviny vyššie spomenutým dvom ľuďom.

Postup

1. Vezmite 2 väčšie korene zázvoru, očistite ich a nakrájajte na malé kúsky.

2. Takto pokrájaný zázvor zmiešajte s 0,5 kg medu. Najlepší med je buď bio alebo domáci od včelára – teda taký, z ktorého neboli spracovaním odstránené žiadne liečivé látky.

3. Zmes prelejte do uzatvárateľnej sklenenej nádoby.

Užívanie a účinky

Užívajte 1 polievkovú lyžicu tejto zmesi 3 až 4-krát denne. Používajte na to drevenú alebo plastovú lyžicu, nie kovovú.

Prvé účinky by ste mali na sebe spozorovať už po 4 dňoch.

Pokračujte v pravidelnom užívaní až do úplného vyliečenia, prípadne aj neskôr ako formu prevencie, aby sa rakovina znovu nevrátila.

Poznámka: Existujú 4 typy ľudí, pre ktorých zázvor nie je vhodný. Ak patríte náhodou medzi nich, potom skúste radšej inú prírodnú liečbu rakoviny, ktorá zázvor nezahŕňa.

Záver

Nezabudnite tiež, že pre úspešnú liečbu je dôležité si zachovávať pozitívneho ducha a nikdy sa nevzdávať, bez ohľadu na predikcie lekára.

To je vždy prvým krokom k úspešnému vyliečeniu nielen z rakoviny, ale z akejkoľvek choroby.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like