Muž sa objednal na obyčajnú masáž. Neskôr počas masáže sa stalo niečo, čo ho nepríjemne prekvapilo

A good-looking man getting a back massage lying down

Každý z nás zažil situácie, kedy sa nevinná vec prevrátila na niečo nečakané a zvrátené. Občas je to príjemné prekvapenie, občas nie. So všetkým čo nás v živote stretne, sa všetci pasujeme podľa našich pocitov a všetci sa na určité situácie pozeráme zo svojho vlastného uhla pohľadu.

Niečo podobné zažil aj 23-ročný Josh z Kentu. Ako každý z nás občas pocíti, že potrebuje zrelaxovať alebo pomôcť s bolesťou chrbta, tak aj on sa kvôli tomuto rozhodol vyhľadať maséra. Preto sa klasicky objednal k miestnej masérke. To, čo sa tam však udialo určite nečakal.

 

Josh zaplatil 35 libier a masáž prebiehala ako tradične. Po 45 minútach si však masérka vypýtala ďalších 40libier. Josh si myslel, že je to len kvôli predĺženiu masáže, avšak celé to bolo úplne inak.

Ako sa Josh vyjadril, masérka z ničoho nič prešla z jeho hrudníka k jeho stehnám. Aj to si však mladý muž vysvetlil tak, že sú tam svaly, ktoré je potrebné rozmasírovať. Keď však prechádzala vyššie a dotkla sa jeho genitálií, muž zostal v šoku.

Keď si začala hrať s mojimi genitáliami, vôbec som nevedel čo mám robiť,“ vyjadril sa.  Josh však nepodľahol žiadnym vášňam a urobil to, čomu by sa asi mnoho mužov čudovala. Miestnu masérku ohlásil polícii a prípad je momentálne vo fáze vyšetrovania. Ako by ste zareagovali vy ? 😀

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like