Muž opustil svoju tehotnú milenku. Po deviatich mesiacoch mu poslala pohľadnicu, ktorá mu zmenila život

Spread the love

Svet je miestom, kde sa dejú nepredvídateľné a prekvapujúce veci. Hoci si svoj život dokážeme do detailov naplánovať, verte, že nič z toho nevyjde tak, ako má a osud sa s nami pohrá podľa svojich vlastných pravidiel.

Iste poznáte citát od slávneho režiséra Woodyho Allena: “Ak chcete Boha rozosmiať, povedzte mu o svojich plánoch”. A presne takto to v živote chodí a každému sa raz vráti to, čo si zaslúži. My vám dnes prinášame príbeh jedného neverného muža, ktorý mal dlhé roky taliansku milenku, ktorá s ním otehotnela.

Keď sa to muž dozvedel, vedel, že si tým pokazí povesť dobrého a milujúceho manžela. Samozrejme nechcel zničiť svoje manželstvo, a tak svoje milenke ponúkol, aby sa vrátila späť do Talianska a tam porodila potajomky ich dieťa, pochopiteľne by jej za to zaplatil nemalú sumu a živil ju i dieťa dovtedy, kým by mu nebolo osemnásť rokov.

 

 

Žena s týmto návrhom súhlasila, len nevedela, ako má svojmu milencovi dať vedieť, až sa ich dieťa narodí, pretože napísať mu by bol obrovský risk. Muž žene navrhol, že akonáhle nastane tá chvíla a stane sa otcom, nech mu pošle pohľadnicu, kde bude napísané slovo “špagety”. Žena následne odišla a neudržovala s týmto mužom žiadny kontakt.

Po deviatich mesiacoch sa muž vrátil z práce domov a manželka ho čakala s pohľadnicou v ruke, pričom mu hovorí, že im došiel veľmi zvláštny odkaz. Keď sa muž začítal, zbledol a omdlel. Ako padal na zem, pohľadnica sa otočila a stálo na nej: “Špagety, špagety, špagety, špagety, špagety. Troje s mäsovými guľkami a dvoje bez nich. Prosím, pošli viac omáčky … “

 

You Might Also Like