Môžete zabudnúť na citrónovú vodu: Toto je nový hit pre chudnutie a detoxikáciu

Určite ste už počuli o množstve prínosov pre zdravie a chudnutie, ktoré ponúka pravidelné ranné pitie vody s čerstvou citrónovou šťavou. Aj my sme už o nej písali.

V poslednej dobe sa však svetom šíri ďalší úžasný recept, ktorý má údajne pre chudnutie a detoxikáciu tela ešte oveľa lepšie výsledky. No a dnes vám naň prezradíme recept.

Nový recept na detoxikáciu a chudnutie

Ide o zmes vody, grapefruitovej šťavy a liečivé bylinky rozmarínu. O grapefruite je známe, že má výborné účinky na zrýchľovanie metabolizmu a spaľovanie kalórií.

Grapefruit tiež na seba viaže mnohé toxické látky a pomáha ich vyplavovať z tela von, čím podporuje účinnú detoxikáciu.

Ak sa však grapefruit doplní o rozmarín, vznikne kombinácia, ktorá má ešte niekoľkonásobne vyššie účinky.

Rozmarín vám prinesie jeden extra bonus navyše a to v podobe 2 krát lepšej pamäte.

Celkovo vám tento recept nielenže dramaticky zrýchli metabolizmus, ale k tomu vás ešte aj výborne občerství a dodá plno energie do života. Únava a vyčerpanosť sa tak stanú minulosťou.

Ingrediencie

K tomuto receptu budete potrebovať nasledujúce suroviny:

  • 1 pohár (2 dcl) čistej vody
  • čerstvú šťavu z 1/2 grapefruitu
  • 1 gram sušeného rozmarínu, čo je necelá čajová lyžička

Postup

Príprava je vskutku jednoduchá.

Zmiešajte všetky suroviny v pohári a hneď to vypite. Najlepšie je tento nápoj piť na prázdny žalúdok, aspoň 30 minút pred jedlom.

Užívanie

Užívať to môžete 1 až 3 krát denne, podľa toho, ako rýchlo chcete schudnúť a detoxikovať svoje telo. Pred každým užitím si vyrobte čerstvú dávku.

Dĺžka užívania nie je stanovená. Pre detoxikáciu sa odporúča aspoň 3 dni, pre chudnutie, kým nedosiahnete vašu vytúženú váhu.

Neužívajte to však viac ako 3 krát denne, pretože maximálna denná dávka sušeného rozmarínu je okolo 4 až 6 gramov na deň a neodporúča sa ju prekračovať.

Aké výsledky očakávať a na čo si dať pozor

V priebehu 12 dní sa dosiahne úbytku na váhe okolo 5 kíl. Samozrejme, závisí to aj od toho, čo iného konzumujete, koľko sa hýbete a podobne.

Ak užívate lieky na cholesterol, kašeľ, krvný tlak, sedatíva, hormóny, lieky na srdcový rytmus, epilepsii, zlepšenie erektívnej funkcie alebo lieky na alergie, tak sa o užívaní grapefruitu poraďte so svojím lekárom.

Grapefruit totiž môže uvedené lieky ovplyvniť, preto sa v uvedených prípadoch neodporúča ho konzumovať.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like