Moje ruky boli suché a škaredé. Potom som však vyskúšala túto domácu masku. Opäť sú jemné a môžem ich vystavovať.

Ruky sú vizitkou každej ženy. Keďže sa dennodenne stretávame s umývaním riadu a rôznymi chemickými prostriedkami na čistenie domácnosti, vystavujeme ruky ultrafialovému žiareniu, zažívame hormonálne zmeny, na našich rukách sa to odráža…

To všetko prispieva k predčasnému starnutiu, aj nadmernému vysušeniu pokožky rúk.

Dnes som si pre vás pripravila recept, vďaka ktorému budú vaše ruky opäť krásne a nemusíte ani nikam chodiť, pretože túto masku zvládnete aj v pohodlí domova.
Účinne bojuje proti vráskam, vysušeniu, záderkám a pigmentovým škvrnám.

 

Budete potrebovať:

rozmixované ovsené vločky
horúcu vodu
kyslú smotanu
olivový olej

Postup:

Vločky nasypte do vriacej vody v pomere 1: 1. Pridajte lyžicu kyslej smotany a rovnaké množstvo olivového oleja. Všetko dôkladne premiešajte.

Zmes nechajte trocha vychladnúť a nalejte do gumových rukavíc.

Rukavice majte na rukách približne 15 až 20 minút a po aplikácii si ruky dôkladne umyte mydlom a teplou vodou a nakrémujte.

Masku aplikujte 2-krát týždenne, kým nebudú vaše ruky opäť vo forme. Už po prvej aplikácii tejto hydratačnej masky však budete vidieť prvé výsledky. Ruky budú jemné, pokožka mäkká a pružná a drobné ranky sa rýchlo zahoja. Podeľte sa o tento skvelý recept aj so svojimi priateľkami.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like