Môj známy mi odporučil aplikovať náplasť s cesnakom. Takto rýchlo bradavice ešte nezmizli!

Cesnak už dávno získal titul domáceho liečiteľa. A nie pre nič – obsahuje 400 aktívnych zložiek, ktoré pomáhajú bojovať proti mnohým ochoreniam. Je to bohatý zdroj vitamínov, minerálov, vlákniny, aminokyselín, éterických olejov a rastlinných tukov.

Tradiční liečitelia odporúčajú používať cesnak nielen na boj s prechladnutím a infekciami, ale aj s bradavicami a plesňami. Týmto spôsobom sa ich zbavíte aj vy!

Liečba bradavíc

Ľudský papilomavírus sa šíri po celom mieste a nikto voči nemu nie je imúnny. Medzi kožné ochorenia, ktoré spôsobuje, sú tieto tri obzvlášť bežné: jednoduché, chodidlové a ploché bradavice. Často sa považujú za kozmetické chyby, najmä u žien. Na to, aby sa bradavice neobjavili na tom istom mieste, je potrebné sa o nich starať dlhodobo.

Ak sa chcete zbaviť bradavíc doma, potrebujete cesnak a leukoplast. Strúčik cesnaku si narežte, alebo nastrúhajte alebo prelisujte. Položte ho na leukoplast a upevnite ho na mieste s bradavicou. Obklad vymeňte hneď, ako ucítite, že začína schnúť.

Cesnak s leukoplastom pravidelne meňte počas dvoch týždňov, alebo dovtedy, kým nedosiahnete požadovaný výsledok. Jedinou nevýhodou bude vôňa, no bude to stáť za to!

Majte na pamäti, že tento liek je vhodný na odstránenie bradavíc, ktoré sú na koži. Ak sa usadia na sliznici alebo na pohlavných orgánoch, potom by sa náplasť s cesnakom nemala používať a lepšie urobíte, ak navštívite lekára.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like