Mix sódy a Medu: Konzumujte 3 lyžičky denne a sledujte čo to urobí s vaším telom

Je možné vyliečiť rakovinu sódou bicarbonou a javorovým sirupom?
Očividne áno.

Táto informácia prebleskla novinovými titulkami.

Liečba popularizovaná Jimom Kelmunom, doktorom žijúcim v Asheville v Severnej Karolíne, znamená skutočný prielom.

Hovorí: „Podal som túto zmes viac ako 200 pacientom, u ktorých bola diagnostikovaná rakovina v konečnom štádiu. Z toho 185 ľudí potom k obdivu žilo ešte 15 a viac rokov – a takmer polovica sa rakoviny úplne zbavila. „

Vyzerá to tak jednoducho, až sa z toho chce človeku plakať, ale táto prostá liečba sódou bicarbonou a javorovým sirupom je nesmierne účinná prírodná chemoterapia, ktorá veľmi efektívne ničí rakovinové bunky.

Pritom je úplne bez vedľajších účinkov, ktoré sprevádzajú väčšinu neporovnateľne menej efektívnych „Štandardných“ chemoterapeutických metód. Za tepla vytvorená zmes chemicky čistej sódy (Hydrogénuhličitan sodný – NaHCO3) a javorového sirupu je veľmi efektívnym prostriedkom proti všetkým druhom rakoviny.

Zahriate sa na seba pevne naviažu molekuly sódy a javorového sirupu a takto vybavená glukóza môže zamieriť k rakovinovým bunkám.

Rakovinové bunky jednoducho milujú cukor, ktorý priamo hltajú.
V tomto prípade je ale na molekuly cukru naviazaná silne zásaditá sodíková zlúčenina!

Kyslé rakovinové bunky absorbujú s cukrom i sódu a to je ich skaza.

Recept: Javorový sirup a jedlá soda

3 diely javorového sirupu a jeden diel jedlej sódy (sóda bicarbona) zmiešať (napríklad 15 lyžíc sirupu a päť lyžíc sódy), poriadne zamiešajte a dajte do hrnca na sporák. Ohrievať na nízkej teplote maximálne do 40 ° C, počas 5 minút kým zmes nezhustne. (Pri varení Vám pomôže zavárací teplomer)

Zo začiatku sa môže užívať sirup častejšie, napríklad 3 x denne jedna čajová lyžička. Inak postačí užívať 1 čajovú lyžicu ku 1 x denne dlhodobo.

Sirup je možne rozpustiť v malom množstve vody, alebo ho natrieť na chlieb.
Javorový sirup môže byť dočasne nahradený medom.

Všeobecne platí: nejesť inak žiadny cukor v pokrmoch ani nápojoch, s výnimkou trochu
ovocia.

Táto liečba je založená na tom, že rakovinové bunky milujú cukor, ktorý do seba vťahujú.
Javorový sirup obsahuje čistú glukózu, takže túto podmienku dokonale spĺňa.

Takto sa látka dostane presne do centra nádoru. Jedlá sóda tak dokáže vďaka obrovskému obsahu kyslíka rakovinový nádor doslova rozbiť zvnútra. A to už počas prvých troch dní.

Dochádza tak k totálnej likvidácii nádoru v akomkoľvek štádiu, teda aj v konečnej fáze rakoviny.

Rakovina nie je choroba, ale prírodou riadené predĺženie života. Nie je to nič viac než posledný prejav extrémneho prekyslenia organizmu a toxicity telesných tekutín a tkanív.

Za týchto podmienok a pri dysfunkcii imunitného systému by telo predčasne zomrelo. Preto na svoju ochranu múdro začne zhromažďovať vnútorné toxíny, obaľovať ich superkyslé tkanivá a zapúzdri ich pod nepriepustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo ich ďalšiemu šíreniu.

S týmto pútavým riešením získa majiteľ dlhší život.

My však tento proces nazývame chorobou.

Telo vytvorí tumor preto aby potlačilo a upratalo jedy, ktoré inak nemôže vylúčiť a predĺžilo život na tak dlho, ako je to len možné. Poskytuje svojmu majiteľovi dostatok času na elimináciu internej toxicity.

Metastázy sú posledným pokusom tela k svojej záchrane. Ak je táto interná toxicita úspešne potlačená telo dokáže postupne bezpečne odstrániť všetky nádory a zdravie sa mu vráti.

Pokiaľ tento proces nie je úspešný, osud vlastníka tela je definitívne určený a telo umiera nie na rakovinu, ale na extrémne jedovaté liečebné postupy, intenzívne emočné zrútenie, zúfalstvo a stres.

Skúste svoje telo milovať čo najviac z celého srdca a čo najskôr začnite s detoxikáciou.

You Might Also Like