Med – liek vhodný na všetko. Neveríte ? Presvedčíme vás o tom…

O mede sa už tisícročia vie, že je pre náš organizmus prospešný. Čo sa však stane ak skombinujeme med s čistou vodou? Ak je voda v správnej teplote, teda najlepšie v izbovej, tak sa jeho účinky znásobujú. Pri nesprávnej teplote však med stratí svoje účinky. Dopriať si každý deň pohár vody s medom je ideálnym začiatkom každého dňa, za ktorý sa vaše telo poďakuje.

Po vypití poháru vody s medom sa obnoví vaša mikroflóra. Taktiež vám zlepší vašu imunitu. Je tiež ideálny pomocník pri nádche, zahlienení a chronickej bronchitídy. Pomáha pri problémoch s močovými cestami a taktiež odstraňuje rôzne parazity z tela.

 

 

Vodu s medom by ste si mali dopriať hneď po prebudení na lačný žalúdok. Vytvoriť si z toho stereotyp a zachovať si pravidelnosť je veľmi dôležité. S medovou vodou si taktiež môžete potierať problematické časti vašej pokožky v podobe peelingu.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like