Matka nemohla nájsť na ihrisku svoju dcéru. Nakoniec ju našla s plačom celú zakrvavenú… Je nepochopiteľné ako niekto takúto hroznú vec mohol urobiť!

Deti si priamo zbožňujú hrať na ihriskách. Môžu si vybiť prebytočnú energiu a navyše takto celá rodina trávi čas na čerstvom vzduchu. Nesmieme ale zabúdať na to, že ešte stále existujú ľudia, ktorým nerobí problém dieťaťu ublížiť. Podobne tomu bolo aj v prípade dcérky Amy z Berlína…

 

 

Malá Demi-Mai miluje šmýkačky. Jej mama si už zvykla, že načas zmizne a potom s radostným chichotáním skĺzne dolu. Tentokrát tomu ale bolo inak.

Dievčatko sa dlhší čas neukázalo a tak sa znepokojená mama išla pozrieť, čo sa deje. Demi-Mai jej s plačom bežala v ústrety. Nohy mala celé umazané od krvi.

Ukázalo sa, že niekto dal do šmýkačky rozbité sklo … Amy zavolala na políciu. Sklo bolo nájdené aj na iných miestach v parku, na ktorých si deti často a rady hrajú.

Dúfame, že išlo o ojedinelý prípad, nikdy ale nie je na škodu si dávať pozor. Na detských ihriskách sa môže objaviť kdekto a nemusí mať vždy len tie najlepšie úmysly. Je vhodné sa pre každý prípad uistiť, či je miesto, kde sa vaše dieťa hrá, naozaj bezpečné.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like