Matej farbisto opísal, ako vyzerá jeho práca gigola: Chlapom padali sánky!

Bratislavčan Matej Jurkovič sa stal jednou z najvýraznejších postáv jedenástej série reality show Farma. Už pár dní po príchode na statok kolegov zaskočil otvoreným priznaním o tom, že obdobia samoty si spestruje prácou gigola. Čo presne takáto robota obnáša, prezradil až teraz.

Bohatý dedič veľkého podnikateľského impéria sa do drsnej súťaže zrejme neprihlásil len kvôli peniazom, keďže v reálnom živote o ne nemá núdzu. Zdatný pracant si očividne túžil dopriať trochu zábavy a dobrodružstva, čo sa mu najviac podarilo po boku 19-ročnej kočky Mirky Csorbovej.

 

Po jej vypadnutí Matej konečne nachádza normálnu spoločnú reč aj s inými farmármi, ktorým neváhal po prvýkrát pestro vykresliť svoju skutočnú pracovnú náplň. Martin Robiňo Mihálik s Vladom Hudáčkom sa tak dozvedeli informácie, aké svalovec s ľuďmi bežne nepreberá. Farmárom z výšky Matejovho príjmu padali sánky a zároveň nechceli ani veriť, že táto činnosť nepredstavuje len oddávanie sa intímnym radovánkam za finančnú odmenu.

,Nechcel by si zarobiť za dve hodiny liter?” Jurkovič sa opýtal prekvapeného Robiňa, ktorý nechápal, že sú ženy ochotné mužovi za dve hodiny vrúcnej spoločnosti zaplatiť neuveriteľných tisíc eur. Farmársky Herkules mu však vzápätí dal jasne najavo, že byť gigolom nemusí zákonite znamenať len fyzickú rozkoš.

,,A čo urobíš? Kecáš, dáš si vínko, koľkokrát ani nemusíš mať se*, rozumieš. Ženy sa potrebujú niekomu vyrozprávať, potrebujú niekoho, kto ich pochopí, vypočuje,” priblížil známy fešák. Chlapi jeho slová hltali so zatajeným dychom, pričom nedokázali skryť údiv z toho, že práve spomínané činnosti by niekomu dokázali vyniesť taký obrovský balík peňazí.

 

 

You Might Also Like