Máte malý byt a neviete ako ho zariadiť tak, aby v ňom bol dostatok priestoru? Týchto 38 báječných inšpirácií vám pri zariaďovaní určite pomôže

Malé miestnosti sú pekné dovtedy, pokým ich nezačneme zariaďovať. Väčšina ľudí si kupuje malé nehnuteľnosti cielene, pretože sa nechce zodrať pri upratovaní. Sú aj takí, čo si ich kupujú jednoducho preto, že majú malé priestory radi. Nech je už dôvod kúpy malej nehnuteľnosti akýkoľvek, zariadiť ju nemusí byť také jednoduché ako sa zdá.

Každý dom, či byt potrebuje byť nielen našim útočiskom, ale aj funkčným priestorom. To znamená, že pri hľadaní drobností, knižiek, či škatúľ od topánok sa nemôžete strácať a chytať hystériu z množstva zadebnených vecí. Aj veľa vecí sa dá uložiť aj v malom priestore. Stačí vedieť ako na to. Inšpirujte sa aj vy týmito nádhernými miestnosťami, ktoré majú dostatok úložného priestoru. Všimnite si, že ten vyzerá vždy nielen prakticky a funkčne, ale predovšetkým esteticky dobre. Tajomstvo niekedy spočíva aj v harmonických farbách, či v správnej kombinácii úložných dielov.

Tu chcem žiť!

Inšpirujte sa aj vy týmito príkladmi malých miestnosti, ktoré vyzerajú ako miniatúrne kráľovstvá. Možno vás niektorá z možností zaujala natoľko, že sa pokúsite k nej priblížiť aj vo vašom dome, byte, alebo len v jednej izbe. Uvedomte si, že aj vaša nálada je často ovplyvňovaná prostredím, v ktorom žijete. Ak sa vo svojom dome necítite komfortne, neváhajte ho zmeniť na útulný priestor. Peniaze, ktoré do malej prerábky vrazíte, sa vám niekoľko násobne vrátia v inom rozmere každodennosti. Niekedy celkom stačí nová maľovka, či tapety a pár eur minutých na efektné úložné diely.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like