Maska, ktorá sťahuje kožu lepšie než botox – z troch ingrediencií, najlepšia proti starnutiu

Existuje skvelá procedúra ktorá je alternatívou na tie drahé plastické operácie. Je to skvelá maska na facelift a taktiež má tú silu aby vám vymazala z tváre tých desať rokov!

Už po prvej aplikácii tejto masky pocítite ten skvelý účinok ktorú bude mať na vašej pokožke. Táto maska je alternatívou k mnohým kozmetickým liečbam v salónoch krásy. Nielenže je ekonomická, jej účinok je takmer rovnaký k botoxu. Maska je úplne prírodná a sťahuje vašu pokožku tak ako sa len dá.

Ingrediencie

– 1 bielko z vajcia

– polovička čajovej lyžičky citrónovej šťavy

– polovička čajovej lyžičky kokosového oleja

Príprava

Zoberte si stredne veľké vajce a oddeľte bielko zo žĺtka. Vložte toto vajce do malej misky a začnite ho šľahať dokým sa bielko nespení. Následne pridajte šťavu z citróna a kokosový olej. Opäť šľahajte.

Masku aplikujte na dôkladne očistenú pleť vašej tváre a ponechajte na desať až pätnásť minút aby zapôsobila maximálne. Akonáhle sa maska vysuší, opláchnite ju s teplou vodou či kamilkovým čajom.

Na to aby ste získali optimálne výsledky, stačí aby ste aplikovali túto masku dvakrát do týždňa. Prínosy kokosového oleja pre vašu pleť je mnoho a sú naozaj potvrdené. Môžeme teda pokojne tvrdiť, že je tento olej naozaj účinný. Je to aj jeden z dôvodov prečo sa stáva každým dňom viac a viac populárnejším.

Každopádne, pravidelné používanie kokosového oleja namiesto nočného krému je najlepším spôsobom ako zabrániť predčasnému starnutiu kože. Veľmi malé množstvo tohto magického oleja je schopné omladiť vašu pokožku, čo spraví vašu pokožku čistejšou a krajšou.

Nemáte čo stratiť, vyskúšajte to. Neoľutujete. 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like