Manžel mi povedal, aby som rolky z toaletného papiera nevyhadzovala. Poslúchla som a toto s nimi urobil

Skúsenosti ukazujú, že všetky staré a nepotrebné veci sa môžu jedného dňa premeniť na zaujímavé a užitočné pomôcky pre domácnosť. Majstri kutili už dlho vedia, že aj zdanlivo banálna vec ako rolka z toaletného papiera môže slúžiť ako materiál pre rôzne kreatívne nápady.

Inšpirujte sa a tvorte!

  1. Pohárik na rastlinky

Rolky z toaletného papiera sú vyrobené z kartónu, čo znamená, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu než napríklad plasty. Na to, aby ste si vyrobili takého malé kvetináče, musíte do každej rolky urobiť 4 nástrihy a zložiť ich tak, aby sa ohli do vnútornej strany a vytvorili stabilné dno. Pripravené na pestovanie!

  1. Kŕmidlo pre vtáčiky

Postup je jednoduchý: rolku toaletného papiera si namažete arašidovým maslom a posypete krmivom pre vtákov. Po zavesení v záhradke alebo na balkóne je výtvor hotový!

  1. Natáčky

Nezvyčajné no užitočné riešenie, ak nemáte po ruke kulmu na vlasy. Vezmite si rolku, obtočte si okolo nej suchý prameň vlasov, pripevnite ich sponkami a počkajte. Vyskúšajte to a neoľutujete!

  1. Miesto pre káble

Pohodlná a praktická vec sa ukrýva za spojenými rolkami, do ktorých si môžete vložiť rôzne vecičky. Čo sa týka káblov, už nebudete mať problém s tým, že budú zamotané a vy už nestratíte nervy, pretože neviete nájsť ten správny.

  1. Držiak na baliaci papier

Zaberú menej miesta, budú úhľadnejšie a už sa viac nebudú odmotávať. Čo poviete?

  1. Ozdoba

Z roliek toaletného papiera si môžete vymyslieť nespočetné množstvo ozdôb a dekorácii do vášho príbytku. Všetko závisí len od vašej fantázie, šikovnosti a inšpirácii.

  1. Stojan na telefón

Jednoduché a vkusné. Rolku napichnite 4 napichovacími špendlíkmi , aby to bolo stabilné, dozdobte podľa vášho vkusu, aby to malo štýl a je to!

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like