Mám 60 rokov a táto zelenina mi navrátila zrak, odstránila tuk z mojej pečene a úplne vyčistila moje hrubé črevo

Verte alebo nie, existuje zelenina ktorá účinne dokáže prinavrátiť kvalitu zraku, odstráni tuk vo vašej pečeni a úplne vyčisti hrubé črevo od všetkého čo sa tam nahromadilo, to všetko môžete získať tým, že túto zeleninu budete konzumovať pravidelne.

Červená repa je táto „všemocná“ zelenina, ktorá pomáha aj s mnohými inými zdravotnými problémami

Je to červenkastá zelenina ktorú asi všetci poznáme. Pochádza z Európy a je väčšinou konzumovaná v surovom stave alebo šalátoch, a hoci mnohým ľuďom nechutí, stále ju konzumujú kvôli zdravotným prínosom pre ľudské telo.

Zdravotné výhody červenej repy

Sú schopné zlepšovať krvný obeh a zosilňujú váš kardiovaskulárny systém zatiaľ čo poskytujú vášmu telu energiu ktorá postačí na celý deň. Zelenina obsahuje tryptofán a betaín ktoré sú dve veľmi zriedkavé látky. Sú účinne voči stresu a upokojujú nervový systém. Červená repa má taktiež protizápalové účinky a obsahuje antioxidanty ktoré bojujú proti voľným radikálom vo vašom tele a zlepšujú vaše celkové zdravie.

Tu je návod ako si pripraviť skvelý šalát z červenej repy, môžete ho pravdaže konzumovať denne.

Ingrediencie:

  • 2 až 3 červené repy
  • 2 cibule
  • Ocot
  • Soľ pre chuť
  • Extra panenský olivový olej

Postup

Začnite tým že ošúpete červené repy a uvaríte ich vo vode so štipkou soli. Akonáhle budú uvarené, narežte ich na malé kúsočky a kúsočky vložte do misky. Narežte cibule a pridajte ich do misky taktiež. Nakoniec pridajte trocha olivového oleja a octu, následne ochuťte šalát s trochou soli. Pridajte si kyslú zálievku ak chcete. Nechajte šalát na hodinku a môžete servírovať tento chutný šalát.

Je to bomba pre vaše zdravie, efektívne vyčistí vaše hrubé črevo vrátane pečene. Zlepší váš zrak, zlepší váš krvný obeh a mnoho iného. Odporúčame vám konzumovať takýto šalát na dennej báze, nakoľko je červená repa veľmi výživná!

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like