Len vďaka tomu funguje moje telo správne: Český tréner ukázal zázračné naťahovacie cvičenie proti bolesti chrbtice! Len vďaka tomu funguje moje telo správne: Český tréner ukázal zázračné naťahovacie cvičenie proti bolesti chrbtice!

Hyperlordóza je dnes v našej západnej civilizácií veľmi rozšírenou diagnózou – prejavuje sa bolesťou v krížovej a bedrovej časti chrbtice. Môže za to najmä nedostatok pohybu, sedavé zamestnanie, zlé držanie tela, ale aj starnutie organizmu.

Ak podchytíte problémy včas, môžete sa im celkom vyhnúť, ak sa váš stav zhoršuje, toto dokáže priniesť vytúženú úľavu. Ako sa však hovorí, je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Aj preto sme pre vás našli názorné video od profesionálneho trénera zo susednej Českej Republiky. Ten vám názorne predvedie, ako môžete tieto cviky ľahko cvičiť v pohodlí svojho domova. Napríklad už dnes.

Vďaka tomuto moje telo funguje tak, ako má!

Námet na tieto cvičenia nám poslala čitateľka Pavla, ktorá doslova napísala, že len vďaka týmto cvikom funguje jej telo správne, zmiernili sa bolesti chrbtice a cíti aj lepšiu pohyblivosť a celkovú úľavu. Odporúča ich preto každému, kto trpí hyberlordózou, alebo má sedavé zamestnanie, či pociťuje bolesti v bedrovej časti chrbtice!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like