Len s týmto prípravkom zabudnete na celulitídu a strie! Funguje na 100 %

Celulitída alebo aj “pomarančová koža”, sa týka väčšiny žien a v dôsledku nesprávnej životosprávy sa môže vyskytovať aj u adolescentov. Ako sa vyhnúť tomuto nežiadúcemu problému sa dozviete práve teraz!

Esenciálne oleje su súčasťou mnohých drahých krémov proti celulitíde. Dôvodom je, že pomáhajú rozkladať podkožnú vrstvu tuku bez toho, aby sa tým poškodilo vaše zdravie. Citrusové oleje sa zaslúžene nachádzajú na prvom mieste v boji proti celulitíde a striám.

Pomarančové esenciálne oleje zlepšujú krvný obeh a obohacujú vašu pokožku o vitamín C, ktorý okrem hydratácie, pomáhajú urýchliť výmenu látok v tele. Preto tento olej masírujte pravidelne a výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Je vhodný na všetky typy pokožky, tonizuje a hydratuje.

борьба с целлюлитом дома

Grapefruitový esenciálny olej pomáha pri problémoch s mastnou pleťou. Sťahuje póry, vyhladzuje nerovnosti a vaša pleť bude svieža a atraktívnejšia.

Spôsob, ako používat esenciálne oleje je jednoduchý. Stačí zmiešať priblížne 5 kvapiek oleja s 1 polievkovou lyžicou akejkoľvek smotany a celulitída je preč! Namiesto smotany môžete použiť aj 1 polievkovú lyžicu olivového oleja, ktorú zmiešajte s 3-5 kvapkami esenciálneho oleja.

Oleje si vmasírujte si do pokožky po dobu 10 minút a s výsledkom budete príjemne prekvapení.

POZOR!

Pri všetkých citrusových esenciálnych olejoch je koža veľmi citlivá na slnečné žiarenie. Preto by ste ich nemali používať pred odchodom do solária, ku vode alebo pred dlhou prechádzkou na slnku.

Esenciálne oleje nie sú finančne náročné a môžete si ich kúpiť v každej lekárni. Spôsob, akým sa zbavíte celulitídy a strií ste už objavili. Stačí už len trpezlivosť a zvyk na nový vzhľad vašej pokožky!
zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like