Len s pomocou tohto džúsu prečistíte perfektne vaše zanesené tepny! Rozdiel pocítite už po jednej šálke, budete sa totiž cítiť sviežejšie a plní energie!

Ako je všeobecne známe, každý rok zomiera vyše tisíc ľudí na Slovensku z dôvodu kardiovaskulárnych ochorení. Jedným z najčastejších príčin je samotný infarkt. Zaujímavé prvé miesto, čo sa týka príčiny úmrtia. Aj napriek tomu sa však veľa ľudí vôbec nezaujíma o to, čo každý deň konzumuje, čím do seba každý deň dostáva enormne množstvo nezdravých tukov, potravín nabitých chémiou atď. Všetky tieto ingrediencie sú najmä preto pre ľudský organizmus toxické a treba dodať, že práve všetka táto chémia upcháva naše tepny. To môže následne viesť až k zástave samotného srdca.

Neleňte preto a vyskúšajte tento úžasný recept, ktorý Vám prinášame. Jedná sa o drink, ktoré Vám odstráni všetok tuk z Vášho krvného riečišťa, a v dôsledku toho prečistí Vaše telo.

 

Čo budete potrebovať

  • jednu šálku odšťavněných čerstvých paradajok
  • 1/4 šálky citrónovej šťavy
  • jednu feferónku alebo 1/2 lyžičky korenia – podľa chuti
  • jednu malú lyžičku zázvoru v prášku
  • dva stonky zeleru

 

 

Ako na to?

Je to úplne jednoduché! Jediné, čo musíte urobiť, je vziať všetky vyššie uvedené igredience a dohromady je rozmixovať. Výslednú zmes môžete rovno podávať k požitiu. Odporúčame tento džús piť najlepšie 3x denne, vždy pred jedlom.

Ďalší zaujímavý recept

Pre záujemcov ponúkame ešte jeden domáci recept, ktorý je skvelý na vyčistenie tepien od vysokého cholesterolu.

Čo budete potrebovať

  • 4 strúčiky cesnaku
  • 4 citróny v šupke
  • 3L vriacej vody

Ako na to?

Najprv vezmite všetky citróny a cesnak, ktoré nasekajte na drobno a dajte do jednej misky. Potom prilejte teplú vodu a veľmi dobre premiešajte. Výslednou zmes potom už len rovnomerne rozdeľte do troch pohárov s pevným uzáverom a zalejte horúcou vodou. Posledným krokom, ktorý Vás čaká, je vziať dobré uzavreté poháre a uložiť ich do chladničky na tri dni.

Po troch dňoch už nič nebráni konzumácii. Vždy si dávajte jednu až dve polievkové lyžice, opäť vždy pred hlavným jedlom. Ak by sa účinky nedostavovali, je možné pôvodnú dávku zvýšiť až na 50ml. Tento drink konzumujte vkuse max. 40 dní.

You Might Also Like